УКР

10 ФАКТІВ ПРО КРІСА МАРТІНА

Шоу Coldplay завжди феєричні та яскраві, їх кліпи життєрадісні та захоплюючі, вони вносять яскраві фарби у шоу-бізнес. З  нагоди Дня народження людини, яка робить величезний внесок у їх творчість, лідера групи Кріса Мартіна згадаємо факти його біографії.

  • Крістофер Ентоні Джон Мартін (таке повне ім'я музиканта) народився в сім’ї бухгалтера та вчительки музики. Родина була великою – 5 дітей. Кріс дуже рано навчився грати на піаніно і заснував свою першу групу The Rocking Honkies ще в підготовчій школі.

  • Саме пра-прадіду Мартіна Вільяму Уіллетту ми завдячуємо за введення літнього часу. Він – автор цієї ідеї, який переконав Британський парламент прийняти її.

  • Майбутніх колег по Coldplay Кріс зустрів під час навчання в Університетському коледжі Лондона. Паралельно з навчанням і музикою, Кріс виступав за студентську хокейну команду. Він непогано стояв на ковзанах і часом був просто незамінним гравцем.

  • Знаєте що є спільного між Крісом Мартіном та Святославом Вакарчуком? Він, як і фронтмен Океану Ельзи,  є амбідекстром – людиною, яка не має провідної руки у своїй діяльності і з рівною ефективністю користуються як правою, так і лівою.

  • Мартін удостоївся честі написати пісню для легенди кантрі та рок-н-ролу Джонні Кеша. Композиція називається «Til Kingdom Come».

  • Кріс Мартін досить простий в побуті, веде досить скромний спосіб життя для настільки відомої людини. Він не палить, а в 2005 році організація PETA ( «Люди за етичне поводження з тваринами») визнала музиканта найсексуальнішим вегетаріанцем в світі. З алкогольними напоями у Кріса складніше, музикант поки що не відмовився від їх споживання.

  • Мартін описує свої відносини з учасниками Coldplay як «чотиристороннє весілля». Між членами групи діє постійна угода вигнати будь-кого з них, хто візьметься за  «пустощі» з важкими наркотиками.

  • Музикант не сторониться політики та завжди висловлює свою громадянську позицію. Мартін відкрито критикував Джорджа Буша-молодшого за його політику щодо Іраку, і в 2004 році публічно висловлював свої симпатії кандидатові від Демократичної партії Джону Керрі. А 4 роки по тому Кріс підтримав Барака Обаму.

  • Щодо музичних вподобань фронтмена Coldplay: Travis, U2, А-НА, Westlife, Muse, Oasis і Radiohead. Він стверджує, що саме  Travis  побудили його з друзями створити Coldplay.

  • Мартін виховувався в традиціях католицької віри, проте він зазначає, що пройшов через період душевного сум'яття. Останнім часом він іменує себе «all-theist». Це слівце вигадав сам Кріс, і воно означає, що він «вірить у що завгодно».

Квитки на найяскравіші події на нашому сайті: http://kasa.in.ua/