УКР

10 КЛІПІВ, ЗА ЯКІ МИ ПОЛЮБИЛИ ГРУПУ ЗВЕРИ

21 травня  в  Stereo Plaza відбудеться концерт групи Звери. А ми поки згадуємо  за що колись полюбили цю групу. Мабуть, за завзяті пісні, зухвалі інтонації і хлоп'ячу міміку фронтмена. Особливо їм вдавалися кліпи, які кожен раз розповідали якусь цілісну історію з Ромою в головній ролі. Ми вирішили переглянути кращі відео цієї вічнозапальної групи і запрошуємо Вас приєднатися.

«Для тебя», 2001

Кліп, де юний Рома і дівчина в фаті нареченої розігрують сюжет в стилі «Бонні і Клайд», був справжнім хітом музичних телеканалів на початку двотисячних. Ви могли ненавидіти цю манеру співу, бити себе кулаком в груди, одягнені в майку з написом Metallica, і говорити, що Звери – це попса, але не намагайтеся нікого обдурити: хоч раз так пронесли ложку повз рота, задивившись на гостросюжетне відео. А про те, скільки сліз пролили школярки, переглядаючи цей кліп кадр за кадром знову і знову – навіть подумати страшно.

«Просто такая сильная любовь», 2002

У другому кліпі ліричний герой Роми продовжує давати уроки пацанської романтики: на цей раз він ризикує якщо не життям (хоча хто знає, чим там могла справа скінчитися), то вже точно особою, у якої вже була армія прихильниць. Найсумніше, що дівчині в цьому кліпі потрібно вибрати одного з двох, взагалі-то, однаково неврівноважених типів.

«Всё, что тебя касается», 2003

Пік слави групи Звери припав на 2004 рік, тоді навіть MTV віддав їм всі головні нагороди: як кращій групі в цілому і Ромі як кращому артисту. Тоді ж «найкращим кліпом року» стало не найкрутіше відео групи, проте найсмішніше та іронічне.

«Южная ночь», 2004

Це відео повинні були показувати завучі перед шкільними дискотеками, попереджаючи батьків та класних керівників про небезпеки, які підстерігають їх підопічних.  

«Маленькая с.», 2004

Це єдиний в фільмографії групи анімаційний кліп, і, здається, єдиний кліп, в якому немає фронтмена. Але персонаж в червоному тренувальному костюмі та з сигаретою в зубах, а також намальована дівчинка з великими очима зберігають естетику Зверей в цілому. Кліп, як і пісня, просто милий, і особливо тут нема чого вигадувати.

«До скорой встречи», 2005

Один з кращих кліпів десять років тому зберігали в папках типу «прикольні відео». Багато любителів цього кліпу взагалі не знали, що це за група така: відео мало якісь народні описові назви, типу «ну той, пам'ятаєш, про чувака, який взяв бентлі з автосервісу». Але головне, звичайно, що хвилювало кожного глядача цього кліпу: як все-таки склалися подальші відносини Маші і Роми?

«Брюнетки и блондинки», 2007

На цей раз змужнілий Рома постає перед глядачем не харизматичним хуліганом, а ввічливим курсантом морфлота, який відстоює честь морського офіцера в очах своєї майбутньої дівчини.

«Я с тобой», 2008

Наполегливі юнаки і зарозумілі панянки – тем вічна. Ось чергова романтична комедія, укладена в кілька хвилин. Тільки, схоже, роки беруть своє: обличчя тут вже нікому не б'ють, та й до весілля справа йде якось моторошно стрімко та невідворотно. Зате музиканти, які грають акустику прямо на траві, додають кліпу гарного настрою.

«Клятвы», 2015 

У центрі сюжетної лінії – звичайно ж, стосунки. Любов взаємна, але нещасна. Нові симпатії, нові зв'язки, але ... старі клятви і сильні почуття. Раптова зустріч закоханих повинна розставити все по своїх місцях. Якщо, звичайно, у героїв вистачить на це духу.

«Муха», 2016

Актриса Ірина Горбачова і російська Instagram-сенсація (кількість фоловерів її сторінки вже перевалило за мільйон) стала зіркою нового кліпу. Як завжди іронічна історія про фейковий Оскар порадувала глядачів одразу після церемонії.

Квитки на травневий концерт Ви можете придбати на нашому сайті http://kasa.in.ua/zvery-kyiv