УКР

Онови плейлист: 10 музичних прем'єр

Під кінець року все складніше назбирати музичних новинок, але нам таки вдалося. Роби гучніше, бо будемо слухати новий трек Brunettes Shoot Blondes, магічну Бьорк, одкровення Макса Барських та багато іншого.

Cape Cod — I Don't Wanna Know

Електронщик Cape Cod випустив перший сингл з майбутнього альбому. На вокалі треку американська вокалістка Mickey Shiloh, яка відома своєю співпрацею з Iggy Azalea, Britney Spears, Pitbull, Wiz Khalifa тощо. Режисером кліпу «I Don't Wanna Know» став  Тарас Голубков. 

Brunettes Shoot Blondes — HIPS

Стильний, дивний, вигадливий...саме такі епітети спадають на думку, коли дивишся новий кліп від інді-гурту Brunettes Shoot Blondes. Тут вам і голуб з полароїдом, і рожеві песики, і літаючі акули, і Андрій Ковальов з вусами у ролі режисера.

Макс Барских — Февраль

Справжнє одкровення від Макса Барських. «Февраль» — це особиста історія артиста про затяжну зиму між двома людьми — батьком і сином. Режисером документального пластичного етюду став Алан Бадоєв.

Fahot Will Material – ILLEGAL

Олег Фагот Михайлюта презентував кліп на пісню «ILLEGAL» свого проекту Fahot Will Material. Знімали відео в чотирьох містах по всьому світу – Лос Анжелес, Новий Орлеан, Гавана та Київ. Які ж вони нелегальні танці?

Луна – Free Love

Ніхто так не вміє красуватись у кадрі, як Христина Бардаш. Співачка розжилась новим відео на трек «Free Love». Як завжди насолода для очей!

Bloom Twins – Talk To Me

Чарівні Bloom Twins презентував кліп на пісню «Talk To Me». Трек присвячено проблемі самогубста та закликає не ігнорувати близьких, які потребують підтримки. Зйомки кліпу проходили під час поїздки Bloom Twins до Японії, одна з локацій – відомий ліс самогубців.

Dibrova – Увижу

Ольга Діброва представила іронічний кліп про спробу зняти кліп. Ось що насправді приховується за ідеальною картинкою!

björk: utopia

Ісландська співачка Бьорк випустила кліп на пісню «Utopia». Дія відбувається в дуже красивому і дивному світі, розташованому на літаючому острові. Бьорк, судячи з усього, одягнена в костюм орхідеї, і, як і в кліпі на пісню «The Gate», носить маску і грає на флейті.

Franz Ferdinand – Always Ascending

Franz Ferdinand представили нове відео на сингл з майбутнього нового альбому «Always Ascending».  Реліз п'ятого студійного альбому шотландців відбудеться 9 лютого 2018 і стане першим лонгплеєм Franz Ferdinand в новому складі.

Jamiroquai – Summer Girl

Jamiroquai поділився кліпом на трек «Summer Girl».  Ні літа, ні дівчини у кліпі не побачити, проте симпатичний відеоряд від Чарлі Молнінга  все ж таки створює легкий настрій. Кліп був знятий у Брюсселі під час європейського туру групи.