УКР

10 ЦІКАВИНОК З БІОГРАФІЇ РІНГО СТАРРА

Коли у музикантів The Beatles запитали: «Ви ж розумієте, що Рінго не найкращий барабанщик в світі», вони відповіли: «Він не кращий барабанщик навіть в групі The Beatles». Незважаючи на це, Старр – один з найвідоміших ударників у світі і просто цікава людина. До Дня народження Рінго kasa.in.ua підготувала 10 цікавих фактів з його біографії.

1.У дитинстві Рінго дуже рідко відвідував шкільні заняття, оскільки постійно хворів. В деякі роки йому доводилося лягати в лікарню по два рази на рік через плевриту. Коли Річі вийшов з лікарняного, однокласники прозвали його «Лазар», в честь воскреслого персонажа з біблійних історій.Школу барабанщик так і не закінчив.

2.Рінго Старр одружений на «дівчині Бонда» –  його дружина Барбара Бах в 1977-му зіграла головну жіночу роль у фільмі «Шпигун, який мене любив». Рінго і Барбара познайомилися на зйомках фільму «Печерна людина», в якому Старр був обраний на роль головного героя. Незабаром після цього вони одружилися, і до сьогодні щасливо живуть разом.

3.Син Рінго Зак перейняв талант від батька: в якості барабанщика він виступав з такими легендами, як The Who, Red Hot Chili Peppers і Oasis. До речі, молодший син Джейсон теж барабанщик.

4.З усіх бітлів Рінго вважається самим обдарованим актором. Він єдиний з групи, чия акторська кар'єра не обмежилась фільмами про творчість групи. В цілому барабанщик зіграв в двадцяти теле- і кінопроектах, серед яких «Листоманія», «На допомогу!», «Сліпий» та ін.

5.Запис знаменитого «Білого альбому» The Beatles був затьмарений сварками і протиріччями між учасниками групи. В кінці серпня 1968 не витримав і Рінго Старр, в результаті чого деякі пісні довелося записувати без нього. Втім, він повернувся вже через два тижні, знайшовши на своїй барабанній установці напис «Welcome back, Ringo», викладену з квітів.

6.Рінго є автором пісні «Octopus's Garden». Джордж Харрісон, який допомагав йому в роботі над треком, говорив, що ця мелодія проникає глибоко в свідомість: «Рінго складає космічні пісні, сам не усвідомлюючи цього».

7. Рінго Старр почав займатися своєю сольною кар'єрою ще до того, як Бітлз офіційно розпалися. Він якраз збирав матеріал для своєї роботи. Пізніше плоди його творчості вийшли у вигляді каверів поп-шлягерів починаючи з 20-х і закінчуючи 50-ми роками. Платівка отримала назву «Sentimental Journey». Втім, на відміну від дебютних робіт 70-го року Пола, Джона і Джорджа, початок сольної кар'єри Рінго критики розцінили як невдачу.

8. Після повного провалу альбому «Old Wave» (1983), Старр на кілька років залишив музику і тільки в 1989 році знову з'явився на сцені з новою групою All Starr Band, в яку входили ветерани року: Джо Волш, Ніл Лофгрен і Клеренс Клеммонс, Левон Хелм і Рік Данко, Біллі Престон, Доктор Джон і Джим Келтнер. Гурт був повноправним союзом досвідчених музикантів, які виконували як хіти Рінго і The Beatles, так і власні пісні. Склад з успіхом гастролював, а в 1990 році вийшов живий альбом «Ringo And His All Starr Band» із записом їх концертного матеріалу.

9. У 1992 році після довгої перерви вийшов новий студійний альбом Старра «Time Takes Time», який став одним з кращих в його дискографії і повністю відновив його репутацію як рок-музиканта.

10. Рінго Старр займає 22 позицію в списку 50-ти кращих барабанщиків року за версією журналу Classic Rock, а також має зірку на «Алеї Слави» в Голлівуді. Старра нарешті включать в Зал слави рок-н-ролу як сольного артиста, і він нарешті отримає давно заслужену порцію визнання за свої післябітловські заслуги: адже Рінго записав 18 сольних альбомів, останній з яких, «Postcards From Paradise» вийшов в минулому році.

Квитки на найкращі події на нашому сайті: http://kasa.in.ua/