УКР

10 ЯСКРАВИХ ВИСЛОВЛЮВАНЬ СЕРГІЯ МІХАЛКА

Сьогодні 44 роки виповнюється білоруському музиканту, нині лідеру і вокалісту групи Brutto Сергію Міхалку. У цей день нам хотілося б побажати йому нових цікавих проектів, міцного здоров'я і відмінних жартів! Kasa.in.ua згадує колоритні висловлювання цього самобутнього музиканта.

 У 18 років я лікувався від важкої наркоманії, в 28 років я важив 117 кг і прибував постійно в зневірі, зараз мені 39 років, я підтягуюся 25 раз, спокійно бігаю 10 км, і я щасливий!

У мене ніколи не було адекватного сприйняття світу, тому мені нема чого втрачати. Я смішний, розмальований, лисий 40-річний гопник в шортах і кедах.

Я маленький хлопчик, мені подобається бути в шортах. У цьому одязі я себе почуваю комфортно. При цьому я сильний, міцний, займаюся спортом, вмію битися, але при цьому я дуже добрий.

У мене немає чітких продуманих планів, але це все добре підготовлені імпровізації. Іноді мене заносить, звичайно.

Істеблішмент, солідні дядьки, буржуа і чинуші, церковники бісяться від таких, як ми. Їх реакція передбачувана: заборонити, заховати, придати забуттю, але актуальне мистецтво і розраховано на різні – в тому числі і полярні – реакції.

У мене мат - знаряддя боротьби.

Ми повинні викликати реакцію. Рок-н-рол не може ставати млявою жуйкою, змішуючись з іншими стилями. Те, що ми робимо, як ми виглядаємо, як ми себе ведемо – це все викликає реакцію істеблішменту, буржуа, гопників. Ми викликаємо вогонь на себе, тобто реакція – найголовніша форма.

Хто ти є насправді – ось що найголовніше, а не який у тебе піджак або яка табличка у тебе на дверях.

BRUTTO – група всього мого життя. Чому я так кажу? Тому що бачу, як нарешті пазл складається в строкату і масштабну картину, від якої не можна відвести погляд.

Я буду 60-річним дідом-ловеласом, куплю собі тростину із золотим набалдашником, ходитиму на рок-концерти, буду знайомитися з молодими дамами, і ніхто мені не буде дорікати. Я аскет. Я готую себе до божевільної і абсолютно сумбурної старості. Ось зараз бережу сили.