УКР

5 АЛЬБОМІВ ЛИПНЯ

Хоча літо у самому розпалі, липень у музиці досить насичений – нові альбоми презентували Honne, Swans, Bat For Lashes та інші. Kasa.in.ua пропонує Вам ознайомитись з найсмачнішими релізами цього місяця та розбавити літній плейлист свіжими композиціями.

HONNE – WARM ON A COLD NIGHT

 Джеймс та Енді зустрілись 7 років тому в університеті і з тих часів разом. Весь цей час експериментували, вчились писати пісні, робили музику. І ось вони вже модний дует під назвою HONNE, що з японської перекладається як «істинні почуття». Крім написання пісень Джеймс і Енді викладають в дитячій музичній школі. Нарешті цього літа ми дочекались дебютну платівку «Warm On A Cold Night». Дует характеризує свою музику як таку, під яку хочеться сісти в свій автомобіль і кататися всю ніч.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/warm-on-a-cold-night/id1107235379

BAT FOR LASHES – THE BRIDE

Інді-рокери Bat For Lashes працювали над новим альбомом 18 місяців.  Ця робота є результатом дворічного експериментального співробітництва співачки з фотографом Нілом Крюгів. «The Bride» розповідає історію дівчини, наречений якої потрапив в аварію по дорозі до церкви на їх весілля. Після похмурих роздумів над любов'ю, втратою і горем наречена відправляється в медовий місяць одна. Альбом «The Bride» - це сама амбітна робота Наталі Хан на даний момент, де музична і візуальна частина складають буйне оповідання, наповнене різними героями і зустрічами на шляху нареченої.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/the-bride/id1088692493

METRONOMY – SUMMER 08

Нова платівка мультиінструменталіста Джозефа Маунта, який повністю відповідає за створення та аранжування своїх композицій. На виході маємо чистокровний інді-поп, під який так добре влаштовувати злегка сором'язливі танці. Тут можна почути і плід творчої співпраці з  шведською поп-дівою Робін, яка гостює в «Hang Me Out To Dry». Ні для кого не секрет, що на музику Маунта неабияк вплинув Принц, особливо це відчувається у композиції «16 Beat».

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/summer-08/id1111713102

SWANS – THE GLOWING MAN

«The Glowing Man» завершує трилогію, розпочату «The Seer» (2012) і «To Be Kind» (2014 року) і оголошений Джирой фінальним для цієї інкарнації Swans. У порівнянні з останніми пластинками, новий альбом великих і жахливих Swans здається справжнім подарунком. Незважаючи на те, що більшість пісень «The Glowing Man» тривають хвилин по 20, Майкл Джиро щадить свого слухача і вже не так люто тероризує його брудним нойзом, чорним відчаєм і криками.  Більш того, на альбомі можна навіть почути струнні та духові.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/the-glowing-man/id1099810877?l=en

BADBADNOTGOOD – IV

Одна з найкращих навколоджазові груп нашого часу. Хлопці з BadBadNotGood отримали класичну академічну освіту, але в своєму дебютному альбомі переграли улюблені реп-хіти на джазовий лад. Надалі це і стало їх улюбленим методом: чи не показова демонстрація своїх можливостей, а вічний дух розумного експериментаторства. На «IV» вони щосили заграють з електронікою, а один з учасників для промо-знімка сфотографувався у футболці з символікою групи Neu! - І це теж говорить багато про що. У записі взяли участь також Mick Jenkins, Kaytranada, Colin Stetson і Charlotte Day Wilson, а також Sam Herring (фронтмен Future Islands).

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/iv/id1111540622