УКР

9 ФАКТІВ ПРО ШЕР

Шерілін Саркісян Лапьер Боно Оллмен, яку весь світ знає як Шер, з'явилася на світ в Каліфорнії 20 травня 1946 року. Шер – сама приголомшлива жінка, яку тільки можна собі уявити. У світі повно людей, які, в глибині душі, хотіли б зустрічатися з тими, хто старший за них в два рази, набити собі безліч татуювань і носити дикі перуки з пташиним пір'ям та прозорі сукні. Шер робить все це.  Згадуємо цікаві факти з біографії співачки.

1.Шерілін була не старанною ученицею. Наука її не цікавила. Як і більшість юних дівчат мріяла про кар’єру співачки та актриси. До того ж її надихав приклад мами-актриси, хоч і не дуже відомої. У 16 років дівчина кинула школу і поїхала в Лос-Анджелес, щоб навчатися акторської майстерності.

2. У 1964 році вийшов перший сольний запис Шерілін «Ringo I Love You», а через рік на музичній сцені з'явився дует Сонні і Шер. Їх перший альбом «Look at Us» (1965) отримав величезну популярність завдяки синглу «I Got You Babe». Ні продюсери, ні Шер не вірили в цю пісню, але Боно наполіг, щоб саме вона стала синглом. Його професійне чуття не підвело.

3. До речі, Шер зустріла Сонні в кафе, він тоді працював асистентом у музичного продюсера Філа Спектора, і закохалася в нього з першого погляду. Вони два роки прожили під одним дахом: вона прибирала його будинок, він не вимагав від неї плати за житло. Своїй матері Шер казала, що живе з подругою, а коли Джорджія приїжджала в гості, вона викидала речі Сонні в вікно. Коли мати дізналася правду, Шер і Сонні вже співали разом. До речі, це вийшло випадково: під час першого запису Шер так нервувала, що попросила Сонні підспівувати їй. Але в підсумку все склалося чудово!

4. 4 березня 1969 року Шер стає матір'ю. Першою дитиною стала дівчинка Честіті, яка зараз більше відома як Чез Боно. У 2010 році Честіті зробила операцію зі зміни статі і стала чоловіком.

5. Шер заявляє, що зі своїм обличчям і тілом вона може робити все, що завгодно, адже це все належить їй, а не комусь ще. Вона зробила собі безліч татуювань. Метелик в знак звільнення від Сонні, лілія на правому боці, розколотий діамант на плечі, хризантема на щиколотці. Остання – браслет з хрестів і сердець на лівій руці.

6.Ми знаємо її як королеву епатажу, хоча багато з нас навіть і не чув про її ролі в кіно. Шер отримала «Оскар» за «Кращу жіночу роль» в 1987 році за фільм «Влада місяця».  Крім того, на її рахунку чотири «Золоті глобуси», «Еммі», «Золота пальмова гілка» Канського кінофестивалю. Безмежно талановита Шер успішна у всьому!

7. Шер є єдиною співачкою, чиї пісні досягали верхньої десятки Billboard Hot 100 протягом п'яти десятиліть поспіль (з 1960-х по 2010-ті).

8. Образ Шер буде неповним, якщо не згадати про її чоловіків. ЇЇ особисте життя завжди було на перших шпальтах жовтої преси. Шер постійно в пошуках єдиного і неповторного чоловіка в житті. Їй приписують романи з Велом Кілмером, Джином Сіммонсом з Kiss, гітаристом Bon Jovi Річі Самборрой. Ходять чутки, що Шер зустрічалася і з самим Джоном Бон Джові. Цікаво, що деякий час її пасією був простий булочник, який був на 18 років молодший за неї.

9. Шер підбила підсумки своєї кар’єри книгою, в якій розповіла про всі тяготи і підводні камені зоряного життя.

Для найкращих читачів квитки тільки на найкращі події на нашому сайті: http://kasa.in.ua/