УКР

9 ФАКТІВ ПРО ТІНУ КАРОЛЬ

Сьогодні свій 32-й день народження відзначає співачка, телеведуча, Народна артистка України і прекрасна жінка Тіна Кароль.  З цієї нагоди ми зібрали 9 цікавих фактів про одну з найуспішніших співачок українського шоу-бізнесу.

ФАКТ 1. Сценічний псевдонім, який згодом став реальним ім'ям, Тетяна Григорівна Ліберман  придумала сама. Але ось з прізвищем вийшов невеликий казус. Коли Таня озвучила  мамі придуманий псевдонім, вона не мала нічого проти, тільки запитала "А як же прізвище"? І тоді дівчина твердо вирішила: буду Тіною Король. Але під час одного з конкурсів, російськомовна ведуча почитала "Король", як "Кароль". Це пролунало  настільки ефектно, що Тіна вирішила взяти саме це варіант.

ФАКТ 2. Співачка була студенткою не тільки Київського вищого музичного училища імені Глієра, але й Національного Авіаційного Університету України. Вона має диплом менеджера-логіста.

ФАКТ 3. Крім досягнень у сфері музики зірка також знялася в декількох картинах. У різні роки на екран вийшли фільми за участю Тіни Кароль - "Танго любові", "Зоряні канікули", "1 + 1 вдома". Також відточує акторську майстерність на підмостках професійного театру, серед її театральних дебютів головна роль у виставі «Духів день», виконувала соло в популярних мюзиклах Європи, таких як «Ассоль», «Екватор».

ФАКТ 4. Творчість Тіни Кароль вивчатимуть у школах. Пісню "Україна - це  ти" включили  до програми 1-го та 2-го класів. Композицію надрукують в хрестоматіях української мови та літератури. Співачка зізналась, що ця новина її настільки розчулила, що вона плакала 3 дні.

ФАКТ 5. Артистка випустила  власну книгу під назвою «Різдвяна історія». У ній зібрані українські щедрівки, колядки та ноти до них. Діти зможуть не тільки читати, але й співати. В основу книги ліг музичний фільм  «Різдвяна історія з Тіною Кароль». Над створенням чудових ілюстрацій працювала  відома у всьому світі пост-продакшн студія «Gloria FX».

ФАКТ 6. 22 січня, в День Соборності України, Тіні Кароль було присвоєне почесне звання Народної артистки України. Нагороду співачці вручив президент України Петро Порошенко. Урочиста церемонія відбулась у Національному музеї імені  Тараса Шевченка.

ФАКТ 7. Голосом Тіни Кароль у 2009 році заговорила свинка Суничка з в мультфільму "Бригада М", над створенням якого працювала відома компанія "Walt Disney". Це був перший досвід дубляжу у кар'єрі зірки. До речі, в американську версію Сунички озвучила Пенелопа Круз.

ФАКТ 8. Тіна Кароль протягом багатьох років займається благодійністю. Восени 2005 року співачка відвідала Ірак та Косово з миротворчою місією. Там вона дала кілька концертів. В 2014 році артистка відкрила власний благодійний фонд "Полюс тяжіння". Метою фонду є допомога онко-хворим дітям.

ФАКТ 9. Співачка веде здоровий спосіб життя. Вона вегетаріанка, не вживає солодощі, рибу та м'ясо. Регулярно займається в тренажерному залі, грає в теніс, плаває, танцює. До того ж артистка є релігійною людиною, вона ходить до церкви, дотримується обрядовості.