УКР

Gig Guide: жовтень

Є події, до яких слід готуватись заздалегідь і фізично, і морально. Адже можна просто не витримати такої лавини крутої музики, потужного звуку, драйву, божевільних емоцій. І ми вам це обіцяємо! Найочікуваніші концерти жовтня у нашому дайджесті.

Fink

5 жовтня, Київ SENTRUM music palace

Минуло всього лише півроку з дати релізу блюзового альбому «Fink's Sunday Night Blues Club, Vol.1», а Фін Грінолл вже презентує новий лонгплей. Шостий студійний альбом Fink отримав назву «Resurgam». Тут поєднались трохи експериментів і фірмовий стиль, за який фани так люблять Грінолла. Тож, у Sentrum 5 жовтня будемо слухати цілих два альбоми від Fink.

Квитки: https://kasa.in.ua/fink

Сергій Бабкін

Тур 15 років

 Перелічити всі іпостасі Сергія Бабкіна складно, адже він музикант, актор театру і кіно, автор і виконавець власних пісень. Учасник проекту Святослава Вакарчука «Брюссель», один з «5'nizza». А тепер ще й тренер 7-го сезону «Голосу країни» та учасник 5-го сезону шоу «Танці з зірками». За 15 рокі творчої діяльності пройдено чимало.  Про це Сергій Бабкін і хоче поговорити зі своїм відданим слухачем. Музикант відправляється в масштабний тур Україною, щоб заспівати краще з його 10(!) альбомів.

Квитки: https://kasa.in.ua/tour/babkin-tour

Patricia Kaas

14 жовтня, Дніпро Державний театр опери та балету

Неперевершена французька співачка Патрісія Каас з новою програмою виступить у Дніпрі в рамках турне на підтримку нового альбому «Patricia Kaas». Артистка презентує свій десятий студійний альбом, перший за останні 13 років. Кожен концерт Патрісії Кааас – це втілення бездоганного стилю, шарму, чару французького шансону.

Квитки: https://kasa.in.ua/patricia-kaas

Бумбокс

Всеукраїнський тур «Голий Король»

У вересні Бумбокс відкрили тур «Голий Король» гучними концертами в українських містах.  У вас ще є можливість почути нові сингли – «Колишня», «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір в Ріо», а також улюблені нетлінки, без яких не обійдеться жоден виступ. Повні пульсуючі зали, ностальгія, викид драйву та правдивих емоцій, - все те, за чим ми так скучили, вже цієї осені. Тож, не баріться та гайда за квитками!

Квитки: https://kasa.in.ua/tour/boombox-tour

Нейромонах Феофан

20 жовтня, Київ SENTRUM music palace

Багато ми бачили від славного Нейромонаха, але на цей раз він перевершив самого себе! Цілу купу нових чудес заготовив він на танці для люду київського чесного. Душевний давньоруський drum'n'bass розіллється піснею душевною 20 жовтня у стінах Sentrum. Ніженьки самі в танок пустяться!

BrainStorm

21 жовтня, Київ Клуб ATLAS

Після тріумфального виступу на фестивалі Atlas Weekend BrainStorm повертаються в Київ! Латвійська рок-команда зіграє для своїх українських шанувальників найвідоміші хіти «Ветер», «Пропуск», «Небо упало в нас». А також прем'єр абсолютно нових пісень, які увійдуть до майбутньої платівки.

Квитки: https://kasa.in.ua/brainstorm

 

Христина Соловій

Всеукраїнський тур «Жива вода»

Христина Соловій відправляється у Всеукраїнський тур з презентацією альбому «Жива вода». Нарешті вся країна насолодиться мелодійним фолком та чаром лемківських пісень. Автентичні пісні у супроводі сміливих аранжувань – це справжня українська феєрія, що увібрала дух давнини та здобутки сучасності. Христина Соловій вийде на сцену разом із своїм гуртом, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. У цьому турі співачка поділиться плодами своєї творчості, які вона зрощувала останні два року, а також виконає нові авторські пісні з майбутнього альбому.

Квитки: https://kasa.in.ua/tour/soloviy-tour