УКР

ALAI OLI ПРИВЕЗУТЬ У КИЇВ НОВИЙ АЛЬБОМ

Всі, для кого Вавилон, растафаріанство та ганджа  не просто набір слів, хоча б раз чули ім’я Alai Oli. Обравши собі красномовну назву, яка означає «нести позитив», ця молода група з Єкатеринбургу,  почала грати регі (Reggae) ще в 2004 році.  Цієї весни, а саме 21 травня в столичному клубі ATLAS (ex «Юність») ми почуємо сонячних Alai Oli з їх новим альбомом «Равновесие и глубина».

Важко повірити, що Alai Oli довгий час не поважали на сцені, критикували, називали їх регі «неправильним». Та завдяки мережі, в якій шаленими темпами розповсюджувалися їх треки, вони здобули таки свою популярність.  

Солістку групи звуть Ольга Маркес. Вона має феноменальний голос, почувши який, будь-яка людина відчує тепло в серці. За весь час існування групи Ольга є єдиною незмінною учасницею.

Перший концерт музиканти відіграли у вересні 2004 року. Виступ групи відбувся через випадковість – демо записи потрапили до організаторів фестивалю «Фабрика Джа», фестивалю молодих регі-команд.

У цей момент група не мала повноцінного складу, а музикантів збирали по ходу, буквально за два тижні до початку концерту. Дебют приніс регі-формації не тільки вихід у фінал фестивалю, а й запрошення на концерти в інші міста.

У 2005 році Alai Oli беруть участь у фестивалі з нагоди  Дня народження Боба Марлі. Вони виступали на одній сцені з Massive Attack, Енді Хорасом і кращими реггі-групами Росії.

Сьогодні ми бачимо, що група Alai Oli не тільки відшліфувала своє звучання, знайшла гармонію, а й подорослішала.  Ця команда змогла  об’єднати спекотні ямайські мотиви регі та ска з російським холодним кліматом. Не зважаючи  на морози свого міста, Alai Oli випромінюють тільки тепло.

На концертах ця група своєю поведінкою та піснями обрушує на зал море позитивної енергії та радості, і якщо вам сумно або у вас депресія, неодмінно треба побувати на концерті цієї групи.

Хочете почути новий альбом Alai Oli? Шукайте квитки у нас: http://kasa.in.ua/alaioli-kyiv