УКР

АССАИ ПРИВЕЗЕ В ДНІПРОПЕТРОВСЬК «ЕВОЛЮЦІЮ»

Музика Олексія Косова, відомого як АССАИ – це щось, що навряд чи піддається класифікаціям. І так було від самого початку його кар’єри. Позиціонуючи себе як rap- виконавець, він у своїй творчості міксує trip-hop, acid jazz, downtempo та багато іншого, що створює неповторний стиль та залізний характер його музики. Від релізу до релізу зростає не тільки цікавість до музиканта, а і його майстерність.

Спочатку незрозумілий для загалу Ассаи стояв осторонь хіп-хоп культури, яка почала наповнювати вулиці з 2000 року. Виключно щира лірика хлопця з розумними очима та жагою до експериментів не тільки з музикою, а й із своєю зовнішністю, привернула таки увагу. Сьогодні у Косова ціла армія відданих фанів, які йдуть за ним від самого початку.

«Лифт», «Южные сны», «Пульс», «Счастье» – ці та інші композиції назавжди залишили в душах багатьох людей незгладимий слід. Це не просто тексти, а справжні історії, які живуть на вулицях міст і містечок, вдихаючи разом із пилом людські почуття. Незабаром український глядач зможе їх почути.

1 квітня у дніпропетровському Concert Hall «Opera» Ассаи презентує нову програму  «Еволюція», яка покаже глядачеві 18 років творчості. Програма розділена на 4 блоки, кожен з яких уособлює певний період його життя. Концерт Ассаи – своєрідний омут пам'яті, в який він запрошує поринути разом із ним.

Цікаво, що дійство буде супроводжуватися відеорядом – документальним фільмом про життя та творчість Олексія. Програма «Еволюція» включає в себе пісні, які ніколи не виконувалися, хіти в новому аранжуванні і щось нове.

Позбавтесь сірих думок та повсякденної метушні у душевній компанії на концерті Ассаи.

Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/assay-dnipropetrovsk