УКР

Бандерштат: музична програма фестивалю

Бандерштат 2019 відбудеться з 2 до 4 серпня у Луцьку.

Є декілька причин, чому варто відвідати Бандерштат. Це сімейний фестиваль, для наймолодших готують цікаві заходи та майстер-класи. Це чи не єдиний безалкогольний захід на фестивальній карті України. Бандерштат ідейний, інтелектуальний та патріотичний. Щороку тут відбуваються не лише музичні виступи, але і зустрічі з відомими громадськими діячами та лідерами думок. Також Бандерштат атмосферний та патріотичний, якщо їдеш вперше ‒ ні з чим не переплутаєш ці відчуття. А коли тобі захочеться відволіктися, можна погуляти Луцьком, відвідати замок Любарта чи подивитися на "будинок химер". 

Учасники Бандерштат 2019, яких ми чекаємо

Бумбокс виконає не тільки найкраще за 15 років гурту, але і нові пісні з майбутнього альбому "Таємний код". Реліз альбому запланований на вересень, тому виступ на фестивалі стане репетицією перед осіннім туром. Готуйся співати улюблені пісні так гучно, як тільки зможеш.

Тартак на Бандерштаті ‒ це вже як хороша традиція. Здається, що без цього гурту і фестиваль не фестиваль. Який трек-лист підготує Олександр Положинський цього року, не знаємо. Проте це буде дуже потужно та енергійно. Бандерштатівська родина завжди готова танцювати та співати улюблені пісні. 

KOZAK SYSTEM цього року також запалюватимуть на Бандерштаті. Будуть як нові релізи, наприклад, "Досить сумних пісень", так і "Не моя", "Така спокуслива", "Коли вона". KOZAK SYSTEM не дозволять тобі ні сумувати, ні стояти обабіч сцени. Танцювати потрібно багато та скільки є сил.

Один в Каное ‒ улюбленці багатьох фестивальників. Декілька місяців тому гурт презентував перший за дев'ять років творчості кліп на пісню "У мене немає дому". Ця ж пісня увійде до другого студійного альбому Один в Каное. Інакше як феноменом української музичної сцени їх не назвеш. Готуйся до ліричного та чуттєвого виступу на Бандерштаті.

Vivienne Mort з легкістю збирають повні зали. Їхні виступи ‒ це гіпнотичні сеанси, коли ти ледь танцюєш в такт пісні та поринаєш у світ "Сліди маленьких роль", "Остання роль", "Пташечка", "Ти забув про мене". Vivienne Mort ‒ це один із гуртів зі своїм космосом, і на Бандерштаті ти отримаєш частинку їхнього всесвіту.

А ще цього року на Бандерштаті на тебе чекають KARNA, EPOLETS, ФІОЛЕТ, ЖАДАН І СОБАКИ, ГУРТ [O], DETACH, QARPA, FLIT, SPACE OF VARIATIONS, РОЛЛІКС, DAN ALIEN, TAPOLSKY, BAKENBARDY. Також будуть цікаві та корисні "гутірки" з відомими людьми і літературні ранкування. Якщо ж ти полюбляєш активний відпочинок, то Бандерштат підготував для тебе спортивні змагання, і щоранку відбуватимуться заняття з йоги, тому прокидання буде приємним. Для любителів екстриму планують вільні польоти на повітряних кулях ‒ побачиш Бандерштат з висоти пташиного польоту.

Якщо любиш цікавий, корисний та продуктивний відпочинок, тобі на Бандерштат. Квиток на найпатріотичніший фестиваль купуй тут.

 

Фото - Лора Молодець