УКР

БЕРЕЗЕНЬ: КУДИ ПІТИ

Весна – пора відродження і оновлення. Тож, чому б не вбирати живлячу енергію березня разом з хорошою музикою? Kasa.in.ua підготувала смачненький дайджест подій.

IAMX

2 березня

Київ, SENTRUM music palace

Темна романтика в перші дні весни. IAMX – одні з найбільш харизматичних і епатажних представників сучасної електронної музики – в Києві в рамках європейського туру «Metanoia». 2 березня в SENTRUM проект IAMX порадує жителів столиці потужною програмою.

Квитки: http://kasa.in.ua/iamx-kyiv

 

Brutto

4 березня

Кіровоград, Клуб «PROVOCATEUR»

Група Brutto запалює вогнища революцій: на зміну прямолінійним текстам про спортивні снаряди в пісні екс-фронтмена Ляпіса Трубецького Сергія Міхалка повертаються і політика, і романтика. На презентції нової платівки «Родны край» почуємо старий добрий лівацький панк-рок, який романтизує революцію, боротьбу, опір.

Квитки: http://kasa.in.ua/brutto-kirovohrad

 

Keiko Matsui

11 березня

Дніпропетровськ, Державний театр опери та балету

Можливо, ви вперше чуєте ім’я Кейко Мацуї, та серед справжніх поціновувачів джазу – це зірка першої величини. Якщо ви хочете долучитись до високої культури, то настав час це зробити, адже в Україну завітає ця відома японська піаністка та композитор.

Квитки: http://kasa.in.ua/keiko-matsui-dnipropetrovsk

 

PIANOBOY

11 березня

Кіровоград, «PROVOCATEUR»

Ліричний, зворушливий, щирий та відвертий Дмитро Шуров в листопаді завітає в Дніпропетровськ з презентацією нової платівки «TAKE OFF». Його музика – це терпкі гармонії тривоги, солодкі ноти блаженства і, звичайно ж, неземні мелодії кохання

Квитки: http://kasa.in.ua/pianoboy-kirovohrad

 

Антитіла

26 березня

Київ, SENTRUM music palace

Київ нарешті зустріне талановитих музикантів. Солд-аут гарантовано, так що не баріться з квитками.  Концерт на підтримку крайнього четвертого альбому «Все красиво» відбудеться 26 березня 2016 р. Антитіла знову готові зібрати близьких і рідних людей, щоб заспівати усі найкращі пісні та нові композиції.

Квитки: http://kasa.in.ua/antytila-kyiv