УКР

Бумбокс випустили міні-альбом «Голий Король»

22 серпня Бумбокс явили світу новий міні-альбом «Голий Король». В ЕР увійшло 6 треків, серед яких акустична версія синглу «Люди», а також оприлюднена раніше пісня «Колишня».

Запис альбому проходив на студіях «Бобiна» і «На хаті Records». Над платівкою працювали звукорежисери Дмитро Хомулко і Олександр Крамер. Дизайном обкладинки займався київський художник Олексій Кондаков. До альбому додано 36-сторінковий буклет зі світлинами від 6 різних фотографів та текстами пісень.

Слова до усіх треків написав Андрій Хливнюк, окрім синглу «Болєльщік», де співавтором виступив поет Артем Полежака. На ЕР є записана спільно з Євгеном Галичем та гуртом O.Torvald пісня «Вечiр в Рiо», яка чекала свого часу ще з 2014 року.

Андрій Хливнюк про ЕР «Голий Король»: «Я не писав пісню “Голий Король” про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою – класичний хіп-хоп, зіграний наживо».

Нагадаємо, що на момент релізу група опублікувала 2 версії відеокліпу «Голий Король».

«У “Королі” мені дуже хотілося, щоб пісні, і  не важливо скільки їх – шість чи одинадцять, як зазвичай у наших альбомах, були об’єднані концептуально. Якщо це вдалося – чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав у процесі роботи над міні-альбомом, це буде вдвічі чудово!» – коментує прем’єру фронтмен гурту.

Послухати та придбати міні-альбом можна на iTunes.

7 вересня в Чернівцях Бумбокс відкривають тур «Голий Король», перша частина якого охопить 21 українське місто. Також гурт презентує альбом у Польщі, Португалії, Іспанії, США та Канаді.

Квитки на концерти туру на нашому сайті: https://kasa.in.ua/tour/boombox-tour