УКР

Майстер і Маргарита

01 червня 2021 | 19:00

Про подію

«Майстер і Маргарита» у Черкасах!

Запрошуємо тебе на фантастичну подію – виставу під назвою «Майстер і Маргарита», яка відбудеться 1-го червня 2021-го року в Палаці Культури "Дружби народів". Подаруй собі незабутнє свято!

У головній жіночій ролі - Заслужена артистка України Ольга Сумська.

Режисер Валерій Белякович зумів розкрити багатогранний сюжет складного роману в сценічному творі. Далеко не всім під силу таке завдання. Адже твір Булгакова - шедевр, який не має меж. Беляковічем вдалося створити дійсно унікальну роботу: втілити основний задум автора, здивувати красою декорацій і розкрити філософію роману.

За роки свого театрального життя спектакль отримав репутацію найпопулярнішої на просторах СНД. Рекордні касові збори і подвійні аншлаги - кращий тому доказ. 

«Майстер і Маргарита» - це одвічна тема боротьби добра і зла. Незважаючи на часи та епохи дві протилежні сили продовжують керувати людьми. Хтось стає на ту чи іншу сторону, а є і такі, які створюють свій власний світ. І що ж чекає їх попереду?

Складні питання, ефектне подання, потужні образи.

3 причини відвідати постановку «Майстер і Маргарита» у Черкасах:

  • Поринути у містичну історію, на якій виросло не одне покоління. Невмируща історія про кохання, рок та вічне принесе тобі море задоволення та незабутніх вражень.
  • Чудова нагода стати учасником цього неповторного театрального перформансу та насолодитись класикою літератури у форматі театральної поставноки одного із найкращих режисерів сучасності.
  • Не прогав нагоди провести яскравий та містичний вечір у компанії друзів та рідних, поринувши з головою у світ високого та невмирущого мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Майстер і Маргарита» 1-го червня 2021-го року у Черкасах - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо