УКР

Про подію

"Лускунчик" з Катериною Кухар у Чернігові

Це класичний балет, який кожен з нас знає з дитинства. Дивитися його можна нескінченно, особливо, коли головну жіночу роль в ньому виконує одна з найвідоміших і визнаних танцівниць України - Катерина Кухар. Лібрето вистави створено за мотивами казки "Лускунчик і Мишачий король" про зачарованому принца, якого відьма перетворила на потворну ляльку. Але дівчинка Марі потрапила в марципанове королівство і завдяки своєму люблячому серцю розвіяла злі чари і звільнила Лускунчика від закляття. Автором інсценування став французький балетмейстер Маріус Петіпа, який більшу частину свого життя прожив у Росії.

Класичний балет Петра Чайковського.
Цей балет не став би світовим шедевром без музики видатного композитора Петра Чайковського, вона і зараз є однією з візитівок автора. Геніальна музика і балетні партії майстра склалися в одну з кращих вистав в історії балету, який ми запрошуємо подивитися наживо. Незабутні емоції та неперевершене мистецтво для вас!

Куди піти всією сім'єю в Києві? На балет "Лускунчик" з Катериною Кухар!

Відомий балет з примою оперного театру
Геніальна класична музика
Справжня Різдвяна казка
Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Лускунчик» з Катериною Кухар 31 січня 2022 року у Чернігові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо