УКР

Про подію

Концерт Ігоря Сікорського у Чернівцях!

Чернівці, не пропустіть феєричну подію – концерт Ігоря Сікорського, який відбудеться вже зовсім скоро, а саме 9 лютого 2020 року у залі органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Ігор Сікорський – молодий та талановитий український органіст. Учасник ІV конкурсу органної музики Республіки Польща (диплом за найкраще виконання музичного твору польського композитора); учасник Четвертого конкурсу органного виконавства і композицій у місті Белско-Бяла (4 місце); учасник Першого міжнародного фестивалю - конкурсу юних органістів в місті Рацібуш.

«Орган – це надзвичайно складний та не особливо популярний інструмент, як мені здавалося до гастрольної діяльності. Але коли я почав їздити по Україні з концертами, то побачив, що органна музика у нас навпаки набирає надзвичайної популярності, особливо серед молоді», - розповідає молодий музикант.

Музична програма сольного виступу Ігоря Сікорського включатиме у себе твори всесвітньо відомих класиків. Ти почуєш твори старовинних композиторів - Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде, Й.С. Баха; мало відомі українському слухачеві твори французького та польського композиторів Клода Бальбастра та Яна Подбелскі, а також неперевершені органні твори українських композиторів Миколи Колесси та Віктора Гончаренка.

5 причин піти на сольний концерт Ігоря Сікорського у Чернівцях:

  1. Це нагода насолодитись атмосферою органної зали, відчути неосяжність класичної музики, надихнутись неповторними мелодіями та доторкнутись до прекрасного.
  2. Якщо ти вважаєш, що орган – це нудно та нецікаво, тоді цей вечір саме для тебе. Адже ти повністю зміниш своє ставлення до органної музики, закохаєшся у твори, які звучатимуть для тебе під час виступу та захочеш слухати орган знову і знову.
  3. Це можливість почути наживо майстерну гру самого молодого органіста України, який вже здобув неабияку славу як в Україні, так і за її межами.
  4. Відомі класичні твори легендарних композиторів зазвучать у цей вечір по-новому, в оригінальному прочитанні органіста.
  5. Приходь, аби провести час у незвичний та цікавий спосіб. Нові емоції, неповторні враження та любов до органної музики гарантовані!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт органної музики Ігоря Сікорського 9 лютого 2020 року у Чернівцях - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо