УКР

Марія Максакова та молоді таланти Буковини

31 січня 2020 | 18:30

Про подію

Марія Максакова та молоді таланти Буковини з концертом у Чернівцях!

Запрошуємо усіх жителів та гостей міста Чернівці на неймовірний концерт Марії Максакової за участі найталановитішої молоді Буковини, який відбудеться 31 січня 2020 року у Чернівецькій обласній філармонії ім. Дмитра Гнатюка.

Марія Максакова – всесвітньо відома оперна співачка, ведуча концертних і телевізійних програм і талановита кіноактриса. Марія чарує своїм неповторним мецо-сопрано. Цікавим є те, що співачка є представницею відомої династії - родини Максакових, заснованої оперним співаком і антрепренером Максиміліаном Максаковим, який народився у Чернівцях часів Австро-Угорської імперії.

«Masha Music» - авторський проект, організований Марією Максаковою. У рамках проекту журі, у складі безпосередньо самої оперної співачки та головного диригента симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії Йосипа Созанського, провело прослуховування юних талантів, котрі грають на музичних інструментах або ж займаються академічним співом.

І ось, 31 січня відбудеться благодійний концерт, на якому й співатимуть та гратимуть учасники проекту «Masha Music». У цьому феєричному музичному вечорі візьмуть участь також Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії (художній керівник Йосип Созанський), Чернівецький коледж мистецтв ім. С. Воробкевича (Еріка Черкез, Юлія Созанська, Даніела Паламарюк, Юрій Фріц), а також запрошена гостя концерту – учениця Київської музичної школи ім. М. Глінки Амелія Плошко.

3 причини прийти на концерт Марії Максакової у Чернівцях:

  1. Перш за все, це унікальна нагода почути наживо чаруючий голос всесвітньо відомої оперної діви. Кожен її виступ – це мурашки по тілу, море естетичного задоволення та вражаючі сценічні образи.
  2. Ти відкриєш для себе досі не знані таланти, якими просто кишить Україна. Саме таку мету переслідує проект «Masha Music». Приходь підтримати та почути неймовірні голоси та музичні виступи дітей та молоді Буковини.
  3. Цього вечора тебе вражатимуть не лише вищезгадані артисти, а також запрошені зіркові гості, які подарують тобі заряд вражень та натхнення на увесь рік.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на благодійний концерт Марії Максакової 31 січня 2020 року у Чернівцях - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо