УКР

Open Kids

23 вересня 2017 | 18:00

Про подію

Open Kids-перша поп-група мільйонер на YouTube в Чернівцях!

Зустрічай популярну тін-групу Open Kids 23 вересня в 18-00 з сольним концертом в Чернівцях!

Open Kids - це перші підлітки в Україні, які підкорили шоу-бізнес, учасники масштабної музичної премії  M1 MusicAwards. Їх концерти  збирають  аншлаги по всій країні. Їх називають найвпливовішою музичною  поп-групою серед  дітей та підлітків.
«Ми любимо творити і працювати для нашого слухача! Це так круто, що нас так люблять і завжди чекають в будь-якому місті нашої країни! Ми передаємо привіт нашим улюбленим шанувальникам - кідсерам і чекаємо їх на нашому концерті. Будемо веселитися, запалювати танцювальні вогні і разом співати наші улюблені пісні! Не пропустіть зустріч з нами, адже ми так хочемо побачити кожного з вас в цей крутий день », - коментує група Open Kids.

Також, буквально пару місяців тому, група Open Kids відсвяткувала свій мільйон передплатників на каналі YouTube, що є унікальним досягненням для артистів шоу-бізнесу.

«Ми єдина підліткова поп-група в Україні, яка створює якісний музичний продукт і є потужним трендсеттери серед дітей та підлітків. Нашій наймолодшій учасниці всього 13 років. І це круто, що ми можемо вважати себе ще і першим музичним проектом в шоу-бізнесі, який зібрав вже мільйон підписників  в соціальних мережах », - коментує успіх Open Kids продюсер групи Юрій Петров.
Хочемо нагадати, що спільна відео-робота Open Kids і Quest Pistols Show на пісню «Крутіше всіх» не тільки зібрала менше ніж за два місяці 22-а мільйони переглядів, а й була номінована в декількох категоріях на музичну премію M1 MusicAwards. А останній кліп на пісню «Хуліганити» всього за 3 тижні зібрав майже 5 мільйонів переглядів.
Останню відео-роботу групи можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=kSrd4zDNEZ0

Деталі про концерт
_____________________________________________________________________________________
Open Kids - популярна тін-група, яка вже довела, що абсолютно не збирається поступатися дорослим артистам і дає зрозуміти, що Україна готова до якісного музичного продукту! Коли тобі 13 - ти повинен дбати не тільки про сцену, а й про оцінки в школі. Але це абсолютно не заважає п'ятьом дівчатам показувати повномасштабне вокально-танцювальне шоу, до якого готовий не кожен виконавець. Сотні тисяч шанувальників, тури з аншлагами по Україні і країнам ближнього зарубіжжя, багатомільйонні перегляди кліпів, визнання кращих телеканалів країни. Адже учасниці ОК давно підкорили серця не тільки ровесників, а й дорослих, а найголовніше - довели і продовжують своїм прикладом показувати, що немає ідеального віку для досягнення успіху. Просто почни діяти вже зараз!
Кількість підписників у соціальній мережі Vkontankte більш 420К і більш 400К в Instagram. Кількість переглядів на YouTube - близько 300 млн. Відвідування YouTube в день - 800К
Більше інформації про групу на офіційному сайті:

http://open-kids.com/
Соціальні мережі групи:


Vkontakte: https://vk.com/openkidsofficial
YouTube: https://www.youtube.com/user/OpenArtStudio
Instagram: https://www.instagram.com/open_kids/
Facebook: https://www.facebook.com/openkidsofficial/?fref=ts

Рекомендуємо