Андрій Соловйов, Чернівці - квитки на концерт 15 лютого 2020 року
УКР

Андрій Соловйов "Рояль крізь час"-скасовано

15 лютого 2020 | 18:00

Про подію

Андрій Соловйов у Чернівцях!

Жителі та гості міста Чернівці! Український композитор та піаніст Андрій Соловйов 15 лютого 2020 року виступить у Палаці «Академічний» з програмою «Рояль крізь час» в рамках фестивалю академічної та інструментальної музики «InStrum Fest».

Андрій Соловйов – композитор, піаніст, який розвиває українську інструментальну музику та дбає про її майбутнє. У супроводі бенду він зіграє для вас свій матеріал від джазу до неокласики. Андрій Соловйов також є музичним керівником театральних вистав таких, як Серенада сонячноі долини», «Дракон», «Весна для Гітлера». Співпрацює Соловйов з вітчизняними музикантами, серед них – шоумен Андрій Данилко, естрадний співак Павло Зібров, дует «Анна-Марія», а його з концертами тепло зустрічають у столиці, але цього разу він гратиме у твоєму місті та відкриє шлях до твого серця своїми досконалими фортепіанними партіями та надзвичайним тонким виконанням, адже кожна його композиція, кожна нота – це щось надзвичайне.

Крім сольної діяльності, Андрій Соловйов веде активне суспільне життя, показується у телевізійних та радіо проектах, брав участь у багатьох фестивалях інструментальної музики. Андрій Соловйов людина романтична та водночас, досить багатогранна – він з легкістю може бути як і строгим класичним музикантом, так і неперевершено вдаватися до джазових імпровізацій. Музикант вважає. Що музика – це вища сила, це стан, у якому формується та розвивається внутрішній світ людини. А й справді, музика здатна робити надзвичайно великі речі, бути психологом, спонукати на дії, навовнювати душу енергетикою та н7адзвичайною силою і почуттями. За його словами, повністю прийняти музику можна тільки слухаючи її без слів, коли ми можемо уявляти її по своєму та надавати їй своїх символів і значень.

5 причин піти на концерт Андрія Соловйова в Чернівцях:

  1. Насолодитися просто неймовірним виконанням музики без слів, уявляючи та сприймаючи її в «чистому вигляді»;
  2. Зануритися у чарівний та захоплюючий світ інструментальної фортепіанної музики у супроводі бенду. Ти почуєш як і неокласичні мотиви, так і джазові імпровізації;
  3. Автор інтерпретації Гімну України під час «Ходи гідності» на Майдані у 2019 році знає, як підкорити твою душу!
  4. Дозволь собі трохи поблукати у просторі нот та красивої живої музики.
  5. Ну і на останок, ти не можеш пропустити виступ талановитого музиканта, який без сумнівів є майбутнім вітчизняної інструментальної  музики.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Андрія Соловйова 15 лютого 2020 року в Чернівцях - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Рекомендуємо