УКР

Про подію

Вистава «Заборонені монологи V...» в Чернівцях!

Запрошуємо тебе до перегляду неймовійрної вистави «Заборонені монологи V...», показ якої відбудеться 6-го квітня 2022-го року у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської. 

«Заборонені монологи V...» -  ексцентричний твір, що не залишає байдужих, – must have для кожної сучасної людини. Тож не залишайтеся осторонь та долучайтеся до вивчення актуального мистецтва!

Не стане перебільшенням твердження про те, що п’єса «Заборонені монологи V...» є унікальною і раніше театральна сцена не знала подібних вистав. Впевнені: вас також не залишить байдужими авторська версія режисера Джуліано ді Капуа.
В основі неймовірної історії відомого кожному органу – сотні інтерв’ю, що зазнали творчого перевтілення. І головна «фішка» твору – це відкритість проблематики, що для більшості жінок є незручною й не надто обговорюваною.
Режисер здивував абсолютно невульгарним мистецьким баченням «закритої» теми і здатністю подати нетривіальні «Монологи…» без використання зайвого фемінізму й банальних речей.
Світові прем’єри представили видатні актори В. Райдер, І. Дапкунайте, С. Хайек, Г. Клоз, В. Голдберг, С. Сарадон. Тож – геть сором’язливість!

3 причини відвідати постановку «Заборонені монологи V...» в Чернівцях:

  • Це унікальна можливість стати свідком театрального перформансу, аналогів якому не має у світі! 
  • «Запрещенные монологи V...» - це відверто, цікаво та актуально. Не потрібно соромитись того, що є природнім.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній вечір, поринувши з головою у театральну постановку нового формату із неабияк близькою темою для кожної людини.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Заборонені монологи V...» 6-го квітня 2022-го року в Чернівцях - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо