УКР

Comedy шоу VIP Тернопіль

21 січня 2022 | 19:00

Про подію

Comedy шоу VIP Тернопіль у Червонограді

Одна з найкращих гумористичних команд України, неодноразові переможці «Розсміши коміка», півфіналісти 1-го , та срібні призери 2-го сезонів Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому «Країна У» та сіткому «Одного разу під Полтавою», серіалу «Готель Галіція» - команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу!
Дві години сміху та прекрасний настрій на довгий час -гарантовано!
Команда створена 2008 року в Тернополі. Найбільше команда відзначилася у Вищій українській лізі КВН. Там вони брали участь у двох сезонах. Вперше більша частина України дізналася про команду у 2009. В цьому році вони взяли участь у ВУЛ під назвою «Вар'яти».В 1/4 фіналу команда поступилася лише Збірній Блондинок України з Харкова. Пізніше у півфіналі команді вдалося вибороти четверте місце із шести команд. Цей результат не дав можливостя команді пройти далі. У 2010 команда змінила назву на «V.I.P». Та й у цьому сезоні вони дійшли лише до півфіналу. Найбільш запам'ятався глядачам номер «Мамині синочки» на мотив «Татусеві доньки». Учасники команди «V.I.P» Тетяна Песик та Віктор Гевко виграли 50 тисяч гривень на шоу Розсміши коміка. Трохи згодом дует узяв участь у спец-випуску шоу, де заробив вже 100 тисяч.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на comedy show "VIP Тернопіль" 21 січня 2022 року у Червонограді - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Рекомендуємо