УКР

Куди піти з дитиною?

Про пiдбiрку

Більшість сімей проводять будні одноманітно. Графік «робота-дім-робота» дуже стомлює, тому спільний відпочинок просто необхідний. І не тільки тому, що це може стати хорошою традицією, а й тому що це відмінна можливість розслабитися, отримати нові враження, знайомства, емоції, які в майбутньому можуть стати в нагоді. Адже враження - теж інвестиції, а щасливе дитинство - запорука успішного майбутнього.

Ми підготували для вас найцікавіші ідеї для відпочинку з дитиною, а в кінці статті вас чекає приємний бонус - афіші подій усієї України на будь-який смак, вік і сімейний бюджет. Є цілком доступні за ціною розваги, купуйте квитки на нашому сайті та у касах вашого міста!

Театр

Ми вже звикли отримувати інформацію про світ з гаджетів і телевізорів, але справжню радість і живі враження черпають з інших джерел. Театр серед них - один з найбільш благодатних.

Неважливо, ляльки виходять на сцену або актори, перед дітьми розгортається світ казок, традицій і звичаїв різних країн. Ці «відкриття» збагачують і інтелект, і сенсорні системи: ті образи і звуки, які дитина чує зі сцени, не тільки підсилюють враження і виховують органи чуття, а й полегшують розуміння. А ще це чудова нагода для малюка відчути, як влаштована міжособистісна комунікація.

Розповідати про театр дітям та водити їх на вистави потрібно з самого раннього віку. В такому випадку вони не будуть боятися відвідувати вистави і зможуть швидко адаптуватися в чарівній театральній обстановці. Найголовніше - вибирайте «правильний» спектакль, який може зацікавити вашу дитину.

Кіно

Окрім театральних постановок дітям обов’язково сподобаються мультфільми, які можна подивитися у кінотеатрах міста. Також зараз випускають чимало фільмів, заснованих на казках, дуже красивих і ефектних, від яких малеча також залишається в захваті.

У поході в кінотеатр часто ключовим позитивним моментом стає не сам фільм, а спільний відпочинок, розвага разом із друзями чи батьками, можливість поспілкуватися до і після фільму – поділитися одне з одним емоціями очікування та враженнями від фільму. Саме за таких умов похід з дитиною в кіно стане справді цікавим і корисним – не тільки для вашої дитини та її світогляду, а й для всієї вашої сім’ї.

Цирк

Одним з улюблених дитячих розваг є цирк. У залі з тьмяним світлом, яскравими декораціями, артистами, чарівною музикою, діти відчувають себе так, немов потрапили в казку.

Цирк у житті дітей відіграє важливу роль – інформація, яку дитина отримує під час вистави, є не тільки пізнавальною, вона ще й спрямована на інтелектуальний розвиток.
Дитина вчиться переживати, а дії, які відбуваються на манежі, викликають у малюка різноманітні емоції і почуття.

Щоб зацікавити малюка, заздалегідь розкажіть йому, що таке цирк, покажіть тематичні картинки і брошури, розкажіть про номери у програмі.