УКР

ЧОМУ СЛІД ВІДВІДАТИ ЮВІЛЕЙНИЙ БАНДЕРШТАТ

«Ми хлопці з Бандерштату…», – цими словами з пісні Братів Гадюкіних починається кожен з трьох днів музичного фестивалю Бандерштат, який збирає любителів року з усієї України. Цього разу самий патріотичний фест країни відгримить вже вдесяте. Організатори до ювілею підготували смайчний лайнап. 5-7 серпня у Луцьку зберуться люди з гарячими серцями та музичними душами, щоб зробити ваше літо незабутнім!

Рок-зірки української сцени Morphine Suffering та  Stoned Jesus подарують вдоста шалених вражень, адже вони колоритні та неповторні майстри  всякого роду музичних і артистичних авантюр. Brutto, як одна з самих серйозних фестивальних команд, вскип’ятить натовп. До загального шаленства  сцени на всю катушку гатитимуть  божевільні з гурту O.Torvald. А українські  The Rolling Stones – Брати Гадюкіни лабатимуть у своїх кращих традиціях  – mix українського Rhythm&Blues, гуцульського reggae, львівського шансону і міцних актуальних текстів. А Тартак, Жадан та Собаки, а також Epolets підкинуть дрів у це концертне вогнище. І нарешті на сцену вийде неперевершена Джамала, яка додасть магії та невагомості у це дійство.

А для бажаючих відпочити від цього рок-божевілля, працюватиме нічна акустична сцена Бандерштату, де виступатимуть цікаві і самобутні виконавці. Настя Зникає, Арсен Мірзоян, Гапочка, ПНД та інші талановиті команди вразять вас буйством стилів.

Не обійдеться і без важкої музичної артилерії. Вдень на URBAN stage виступатимуть представники альтернативної, важкої сцени України та близького зарубіжжя.

У програмі фестивалю: музика, гутріки, література, історія, кіно, спорт, ярмарка, дитяче містечко, майстер-класи, зустрічі з відомими людьми, виставки. Завітайте на Бандерштат-2016 і візьміть від нього свою порцію незабутніх музичних пригод, натхнення, патріотичного настрою та драйву!

Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/index.php/view-bandershtat-2016