УКР

Сольний концерт Kozak System у Жовтневому: було голосно й глибоко…

Не знаємо, як ви провели унікальний день 2020-го року, а от ми на славу відірвались на масштабному сольнику легендарного гурту Kozak System, який відбувся 29-го лютого у Жовтневому Палаці.

В першу чергу, вітаємо козаків із солдаутом. Так тримати!

«Закохані Злодії»

Саме таку назву отримав концерт-презентація нового однойменного альбому рокерів. У програму увійшли як абсолютно нові композиції із п’ятого студійника, так і вже всім відомі та обожнювані хіти гурту. Умовно концерт складався із двох частин. Перша мала більш ліричне, місцями драматичне спрямування: лунали «Я віддам», «Тікай», «Холодного січня», «Коли вона», «На маленькій планеті» та ін. Друга частина перформансу, що розпочалась із композиції «Маланка», перетворилась на драйвове, феєричне шоу із запальними ритмами, які змусили глядачів піднятись з місць та водити хороводи по усій залі.

Сольно

До альбому «Закохані Злодії» увійшло дев’ять композицій, серед яких одна під назвою «Бензин» стала сольним проектом гітариста гурту Олександра Дем’яненка. Однак, ця композиція не виконувалась на сольнику, натомість Сашко виконав свій перший сольний хіт «Самота». Прикрасив і без того щемкий мелос пісні Армен Кастандян своєю майстерною грою на народному вірменському інструменті - дудуці.

Та справжній сюрприз для усіх присутніх влаштував барабанщик козаків Сергій Борисенко, який виконав вибухову кавер версію пісні «I Feel Like I’m Drowning» гурту Two Feet.

Зіркові дуети

Беззаперечною окрасою козаків на сцені стали три неймовірні співачки: Ельвіра Сарихаліл, Оксана Муха та Катя Чилі.

Від дуетної пісні кримськотатарської виконавиці Ельвіри Сарихаліл та Kozak System під назвою «Битим склом» затамувався подих. Глибоко соціальна, гостра та болюча тема для кожного з нас звучала як ніколи та резонувала у кожному, хто був у залі.

Ніжну та зворушливу дуетну композицію «Я відчуваю тебе», яку соліст Іван Леньо виконує разом із переможницею «Голосу Країни» Оксаною Мухою, відчули усі. Неймовірна поезія Миколи Бровченка шовком лягла на музичний акомпанемент Мілоша Єліча – продюсера треку.

Мурахи по тілу пробіглись під час без перебільшень космічного дуету козаків із тендітною Катею Чилі. «А вже тому 7 літ буде» - медитативна балада про долю, втілення народного, глибинного та трагічного.

Козаки об’єднують

Сольник Kozak System став не лише mustvisit подією для шанувальників їх творчості, які зібрались із різних куточків України та планети ( Польща, США, Канада), а й для відомих постатей української сучасності, серед яких: Святослав Вакарчук, Марія Бурмака, Андрій Ісаєнко, Ашер Черкаський, Тарас Чубай, Микола Бровченко, Віктор Придувалов, Євген Ніщук, Андрій Карпов, Василь Шкляр, Ахтем Сеїтаблаєв, п'ятий президент України разом із дружиною Мариною та багато інших. 

Kozak System Family

Коли викликають втричі на біс – це означає лиш щиру любов та захоплення творчістю. Козаків відпускати не хотіли до останнього …  Але час прощатись рано чи пізно настає, і поставити фінальну крапку цього вечора музиканти вирішили спільним із залом виконанням пісні «Не моя». Затишне освітлення, тепле звучання гітари, п’ять козаків сидять на сцені, і сотні голосів віддають своє захоплення та вдячність, співаючи «Ну скажи хіба не фантастично…».

Схожі статті