УКР

Столична тераса збирає друзів!

«Всі.Свої D12», що у Києві на вулиці Десятинній, 12 - артпростір, який став ковтком свіжого творчого повітря, який був таким необхідним кожному з нас після тривалого карантину.

Неймовірна літня тераса у самому серці столиці вже встигла відчинити свої двері для багатьох гостей та порадувати їх неймовірними подіями у сфері музики та літератури.

Пригадаємо разом, який незабутній час ми провели у компанії наступних виконавців та митців:

Kozak System 22.07

Українські рокери як завжди потішили свої прихильників якісною музикою, а ще підготували неймовірний сюрприз для слухачів: аж п’ять свіжаків у акустичній версії, які увійдуть до шостого студійного альбому колективу.

Фото: Ольга Сошенко.

Сергій Жадан 28.07, 29.07

Маестро влаштував неймовірно затишні літні читання під відкритим небом. У програму літературного вечора увійшли монологи у виконанні поета, поетичні читання та питання-відповіді. Кожен гість мав нагоду поспілкуватись із Сергієм та надихнутись його творчістю.

 

SunSay 30.07, 31.07

Як же нам бракувало потужної хвилі гарного музичного настрою! Настільки, що український виконавець SunSay дарував музичні вібрації два вечори поспіль. А нам хочеться ще і ще! У цей вечір кожен слухач з головою поринув у атмосферу відкритості, простоти та душевного тепла.

А кого ти можеш почути та побачити на артмайданчику «Всі.Свої D12» у найближчий час?

Вагоноважатые, Сергій Бабкін, Rozhden, НАОНІ, Лесь Подерев’янський, Dakh Daughters, Василь Попадюк, Оксана Муха.

Купуй свій квиток вже зараз!

Схожі статті