УКР

ДАХАБРАХА ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ АЛЬБОМ

Українська група ДахаБраха випустила 5-й у дискографії повноформатний альбом «Шлях». Його продюсером став Юрій Хусточка – колишній учасник гуртів Океан Ельзи і Esthetic Education.

«Наш новий альбом має назву “Шлях”. Назва ця дуже символічна, адже шлях його був непростим і нешвидким… Дві сесії звукозапису, два підходи до фіксування атмосфери, станів, провідності звуку. Наче караван, завантажений життєвоважливими речами, лишаючи позаду покриті пилом міста та спустілі концертні майданчики.

Дякуємо всім причетним до процесу створення цього альбому. Протягом запису і зведення, репетицій, концертів та саундчеків ми прослухали ці пісні незліченну кількість раз… Тепер ваша черга! Гарного шляху!», – коментує реліз  ДахаБраха.

Обкладинку оформив учасник групи Марко Галаневич. Нагадаємо, що це перший за 6 років альбом етно-хаус гурту. Попередня платівка «Light» датована 2010 роком. До «Шляху» увійшли 10 композицій, в основу яких лягли пісні, зібрані зі всієї України: Луганській, Київській, Вінницькій, Рівненській, Полтавській та інших областях. ДахаБраха продовжує популяризувати фольклор, відкопуючи перли у найвіддаленіших закутках країни.

Прослухати альбом можна на офіційному soundcloud групи: