УКР

ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ НА ТРАВЕНЬ

Свята святами, а концерти ніхто не скасовував. Продовжуємо освітлювати найяскравіші події, щоб жоден з вас не пропустив концерт своєї мрії. Дайджест подій на травень від кasa.in.ua .

Bloom Twins

11 травня

Київ Клуб ATLAS (ex "Юність")

Дует українок Ані і Соні Купрієнко Bloom Twins у Великобританії відомий куди більше, ніж у нас. Ангельські голоси знайшли себе в стилі dark pop. В Україну з любов’ю і красивими піснями дівчата приїдуть вже 11 травня. Так що готуйтесь почути надривний декадансний стиль їх музики.

Квитки: http://kasa.in.ua/bloom-twins-kyiv

Razomfest

14-15 травня

Львів,  Event-Hall «КІНО»

Цікавезна подія у Львові – 3-ій по рахунку фестиваль від "Території твого розвитку" – Razomfest, де об'єднуються музика, книги та подорожі. В перший день фест порадує якісною українською музикою. Серед учасників Один в каное, DaKooka, ФІОЛЕТ, Жадан і Собаки та інші. Наступного дня на вас чекає прогулянка  незвіданими берегами літератури. Можна буде почути Іздрика, Сергіяя Жадана, Любко Дереша, Катерину Бабкіну, а також багатьох інших не менш цікавих письменників і поетів. Також відвідувачі зможуть почути яскраві історії мандрівників «з досвідом» про свої вдалі та не дуже подорожі.

Квитки: http://kasa.in.ua/site/search/?s=Razomfest

JAMALA

20 травня

Тернопіль ПК "Березіль"

Вперше в Тернополі відбудеться великий сольний концерт Джамали!  Після виступу у  фіналі «Євробачення 2016», співачка завітає у файне місто, сподіваємось, що у якості переможниці. Дуже чуттєві, відверті, по-жіночому мудрі та сакральні пісні змусять сумувати та танцювати водночас. А живе виконання свіжої композиції «1944» стане кульмінацією вечора, адже це набагато більше, ніж просто пісня.

Квитки: http://kasa.in.ua/jamala-ternopil

AlaiOli

21 травня

Київ Клуб ATLAS (ex "Юність")

Всі, для кого Вавилон, растафаріанство та ганджа  не просто набір слів, хоча б раз чули ім’я Alai Oli. Обравши собі красномовну назву, яка означає «нести позитив», ця молода група з Єкатеринбургу,  почала грати регі (Reggae) ще в 2004 році.  Цієї весни, а саме 21 травня в столичному клубі ATLAS (ex «Юність») ми почуємо сонячних Alai Oli з їх новим альбомом «Равновесие и глубина».

Квитки: http://kasa.in.ua/alaioli-kyiv

Океан Ельзи. Світовий тур

21 травня

Вінниця, Центральний міський стадіон

Вінниця готується до грандіозної події –  Океану Ельзи. Саме тут стартує Світовий тур ОЕ, а як відомо, перший і останній концерт запам’ятовуються найбільше! Саме тут вперше у живому виконанні прозвучать пісні нового альбому. Саме тут вибухне енергія, яку ми накопичували в очікуванні нових концертів, щоб рознестись всією країною. Тож, давайте зустрінемо улюблену групу сяючими очима, відкритими серцями та дружніми обіймами.

Квитки: http://kasa.in.ua/okean-elzy-svitovyi-tur-vinnytsia

Звери

21 травня

Київ, Stereo Plaza

21 травня в  Stereo Plaza відбудеться концерт групи Звери. Завзяті пісні, зухвалі інтонації і хлоп'яча міміка Роми та багато драйву. Музиканти презентують свою нову платівку під назвою «Страха нет». Група підготувала спеціальну програму, в якій будуть представлені відомі хіти, а також пісні з недавно випущеної пластинки.

Квитки: http://kasa.in.ua/zvery-kyiv

NIGHTWISH

22 травня

Київ, Палац "УКРАЇНА"

Металісти всієї країни затамували подих в очікуванні концерту легендарних фінів NIGHTWISH в рамках нового туру «Endless Forms Most Beautiful». 22 травня столичний Палац «Україна» стане свідком грандіозної події.

Квитки: http://kasa.in.ua/nightwish-kyiv

Бумбокс

28 травня

Львів, Палац спорту «Україна»

Бумбокс збирає друзів у Львові. Готуйтесь почути п’ять пісень – екранізовані раніше «Люди», «Выход» та «Злива», «Рок-н-рол» та «Мала», а також улюблені нетлінки, без яких не обійдеться жоден виступ. Все буде, як у їх пісні: зал пульсуватиме, кричатиме пісні, зіллється в одне ціле.

Квитки: http://kasa.in.ua/bumboks-lviv