УКР

ДЕВІД ҐАРРЕТТ: СКРИПАЛЬ ВІД БОГА

Вперше в Україні 16 грудня відбудеться сенсаційний концерт віртуоза-скрипаля Девіда Ґарретта. Якщо ви сподіваєтесь побачити стриманого чоловіка зі смичком і скрипкою в руках, у смокінгу з метеликом, то ви помиляєтесь. Девід Ґарретт нахабно зламає стереотипи! Рухливий, енергійний, харизматичний, що виділяє його з натовпу колег.  Йому все одно стояти чи на вулиці в драних джинсах і простій футболці, або на сцені лондонського Роял Альберт Холл – він музикант без «пози» і здатен демонструвати свою майстерність скрізь.

Девід Ґарретт любить музику Моцарта і Мериліна Менсона, віртуозно виконує на своїй скрипці пісні групи Metallica і класичні концерти Бетховена і Чайковського. Недарма його прозвали Девід рок-зіркою класики.

До Девіда слава прийшла дуже рано. Коли хлопчику виповнилося чотири роки, його батько купив скрипку старшому братові. Девіда дуже зацікавив цей інструмент, і незабаром він навчився грати на ньому. Через рік він взяв участь в якомусь місцевому конкурсі і виграв свій перший приз. У віці семи років, для того, щоб навчитися легко сприймати публіку, він грав щотижня в громадських місцях.

А вже  у віці 12-ти років він почав працювати з відомою польською скрипалькою – Ідою Гендель, і часто подорожував Європою. Феноменально, але у віці 13-ти років він записав свої перші два диски, потім засвітився на німецькому і голландському телебаченні, і, незабаром, дав концерт в резиденції президента Федеративної Республіки Німеччини на віллі Хаммершмідт. Ґарретт мав честь грати на «Сан-Лоренсо» знаменитого Страдіварі, яка є одним з кращих інструментів «золотого періоду».

У 17 років на нього чекав неймовірний успіх – він вже грав з Мюнхенським філармонічним оркестром в Делі і Бомбеї, а в 19 років Девід розділив сцену з симфонічним оркестром Rundfunk в Берліні. Подальше своє навчання він продовжив в Королівському коледжі музики в Лондоні.

Крім гри на скрипці, під час навчання в Джульярдській школі в Нью-Йорку (найзнаменитіша школа музики в США), Ґарретт додатково підробляв в якості моделі. Деякі автори статей відомих гламурних журналів описували його як «Девіда Бекхема класичної сцени». І на цьому таланти не закінчуються. У 2013 році музикант зіграв головну роль у фільмі «Паганіні: Скрипаль диявола», яка принесла йому всесвітнє визнання.

Та і взагалі творча спадщина скрипаля вражає. До своїх 36 років Девід Ґарретт випустив вже 9 студійних альбомів, безліч разів зіграв соло і в складі симфонічних оркестрів на найважливіших світових подіях  і заслужив любов шанувальників своєю відкритістю до публіки і експериментів. Особливою популярністю користуються кавери скрипаля на «Smells Like Teen Spirit», «Nothing Else Matters», «Smooth Criminal» та інші хіти. Сам музикант приділяє велику увагу інтерпретації сучасної музики. Він активно співпрацює з різними музикантами, бере участь  у проектах, пише музику, прищеплює молоді любов до класичної музики таким незвичним способом, чим заслуговує бурхливі аплодисменти.

Концертні програми Девіда Ґарретта, що включають як класичний репертуар, так і його улюблений стиль classical crossover, користуються величезним успіхом у всьому світі. Незабаром Київ перевірить це на собі.

Квитки: http://kasa.in.ua/index.php/david-garrett-kyiv