УКР

Інстинкт самозбереження

16 січня 2020 | 19:00

Про подію

Моновистава «Інстинкт самозбереження» у Дніпрі!

Дорогі жителі та гості міста Дніпро, запрошуємо всіх на неймовірну, абсолютно оригінальну виставу під назвою «Інстинкт самозбереження», яка відбудеться 16-го січня у Моно-центрі КЗ «Синай» у Дніпрі.

Моновистава «Інстинкт самозбереження» у виконанні Дмитра Суржикова – це двогодинна stand-up комедія, що має унікальний формат: іронічний монолог про способи комунікації людини у суспільстві.

Дмитро Суржиков – заслужений артист України, випускник Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І.К.Карпенко-Карого, актор Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі, актор Київського Молодого театру, режисер та сценарист.

Коротко про виставу «Інстинкт самозбереження»:

 Вчені нараховують у людини понад 4000 інстинктів, але завдяки одному з них, який розвинутий менше за інших, людство досі існує. Також науковці стверджують, що людина бреше 3 рази протягом кожних 10 хвилин. Але це без врахування брехні самому собі. Інстинкт брехати закладено у нас самих, і без цього нам не вижити. Так стверджує Дмитро Суржиков, а на печерних людях він знається. Адже саме Дмитро був першим виконавцем відомого бродвейського шоу «Декілька слів на захист печерної людини», або «Дикун forever». Всі ми знаємо: брехати - це погано! Але якщо зникне брехня,  зникне і Дід Мороз!..

5 причин піти на моноспектакль «Інстинкт самозбереження» у Дніпрі:

  1. Це унікальна нагода побачити театральну виставу у незвичному форматі моноспектаклю у виконанні талановитого актора, який завжди збирає повні зали та вражає глядачів своєю грою.
  2. Виконавець головної та єдиної ролі – Дмитро Суржиков закохає тебе у сучасне мистецтво. Далеко не всі квитки на вистави Дмитра Суржикова купують фанати театру, нерідко люди просто хочуть побачити наживо виконавця ефектних ролей. Особливо, коли є нагода зустрітись з ним сам-на-сам та вислухати незабутній монолог на гострі теми.
  3.  Гарантуємо, потрапивши одного разу на моновиставу «Інстинкт самозбереження», ти назавжди залишиш своє серце в партері. Адже цей спектакль далекий від класичного формату та нагадує більше бродвейське шоу в кращих традиціях stand-up.
  4. Монолог «Інстинкт самозбереження»  близький і зрозумілий тим, хто позбавлений комплексів і вільний від стереотипів. Сюжет, що оповідає про взаємодію людини і суспільства, насичений жартами вищої проби, так що готуйся добряче посміятись та зарядитись позитивом!
  5. Моновистава «Інстинкт самозбереження» - це комічно та іронічно про серйозне – брехню. Чому ми брешемо? Заради чого і як? Приходь і дізнайся відповіді на ці питання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на моновиставу «Інстинкт самозбереження» 16-го січня у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо