УКР

Про подію

23.10.19

19:00

Театр ім. Т.Г. Шевченка

ДВЕРІ  Луіджи ЛУНАРІ

містична комедія на 2 дії

Тривалість вистави: 2 години 20 хвилин з антрактом.

Режисер – Ігорь Ладенко

В ролях: Олег Дідик, Сергій Лістунов, Юрій Ніколаєнко, Наталія Іванська

 

Одного разу три раніше незнайомих між собою людини зустрілися в одному досить дивному місці, куди кожного привела своя справа. У місті починаються «хімічні вчення» - і Командор, Капітан і Професор опиняються заблокованими. Починають відбуватися дивні, незрозумілі речі. Незрозумілі? Але ж все-таки можна пояснити! Хоча краще забратися б звідси по-доброму. Але як? Адже виходу немає! Ні?

Виходу немає...
Як поводиться людина, опинившись блокованим в замкнутому просторі? Де при цьому діється чорт його знає що? А якщо цих людей, таких різних, - троє? Напевно, кожна людина хоча б один раз замислювався, що чекає нас після смерті? І чи чекає взагалі щось? А якщо чекає - як ВСЕ ЦЕ буде відбуватися? І як бути, якщо ти до цього ну зовсім не готовий ?! Живеш - живеш, і раптом - бац!

Якщо ЦЕ дійсно смерть, і що має прийти Страшний Суд - все можна швидко поправити, адже сучасна людина так вміє пристосовуватися. Можна спробувати домовитися - та хоч і з самим Господом! А якщо то просто мана якась? Фу, забути, як страшний сон - присниться ж !, - і спокійнісінько жити далі ...

«Двері» - це дуже смішна комедія, яка разом з тим пропонує подумати про вічні питання людського буття.

 

 

Рекомендуємо