УКР

ЕНТОНІ КІДІСУ ВИПОВНИЛОСЬ 54 РОКИ

На 54 році життя у найгарячішого перця рок-музики за спиною, крім насиченого життєвого шляху, сім «Греммі», більше 80 мільйонів копій проданих альбомів і виступи на найбільших світових майданчиках. Ентоні Кідіс відчуває себе бадьорим і готовим для нових звершень. Згадуємо найцікавіші факти з життя культового музиканта.

1. Кідіс сказав, що хоче пов'язати життя з музикою ще в 12 років.  Коли з навчанням в університеті було покінчено, він влився в групу Anthym, в якій грали його шкільні друзі Майкл Балзарі (на прізвисько «Флі»), Джек Айронс і Хиллел Словак, і став її фронтменом. Ентоні казав, що тоді він скоріше за все був не вокалістом, а танцюристом, що маніакально скакав на сцені. Тому і придумав собі прізвисько «Лебідь», бо його танці були далекі від балету. Але згодом він знайшов ідеальний вихід – поклав свої вірші на реп.

2. Батько – актор. Джон Кідіс будував акторську і режисерську кар'єру, реалізовував наркотики, і крутився в голлівудській тусовці з Led Zeppelin і The Who. «Він передав мені багато знань і ввів мене в сучасну культуру так, як батьки ніколи не роблять. Але з батьком часом бувало складно. У 70-ті він часто втрачав контроль через випивку і наркотики. Він доводив себе до межі, хоча і не так радикально, як я потім. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб мій син не опинився в такому становищі ».

3. У 15 років зробив пропозицію вокалістці The Blondie Деббі Харрі. Батько ативно крутився у місцевих панк-рок вечірках і брав з собою сина. На одному з таких зібрань 15-річний Ентоні побачив ту саму 32-річну вокалістку, від якої божеволів. Тоді йому вперше розбили серце. Сьогодні  списку його пасій найгарніші жінки світу: Шиннед О'Коннор, Софія Коппола, Хайді Клум, Христина Хендрікс.

4. У 16 років знявся у фільмі «Кулак» зі Сталлоне. «Коли мене взяли на роль, я був такий схвильований, що вибіг з дому, волаючи і наспівуючи саундтрек до «Роккі». Я був впевнений, що стану суперзіркою, тому що грав зі Сталлоне, хоча у мене з ним була всього одна сцена за обіднім столом».

5.Ні для кого не секрет, що Ентоні з 11 років вживав наркотики. Крапку в історії «Кідіс і наркотики» було поставлено лише в 2000-му. Стимулом до цього рішення стали проблеми зі здоров'ям і любов до дівчини Йоханни. Власне саме цьому присвячена пісня «By The Way».

«Мене порадувало те, що на другий рік моя тяга скоротилася вдвічі, і ще вдвічі в третій. Я все ще трохи побитий і змучений, але за великим рахунком, мені нема на що скаржитися », – написано в книзі «Scar Tissue », яка є відвертими мемуарами Кідіса, виданих у 2004 році. У ній співак розповідає свою історію від зачаття до того, чому більше не приймає наркотики. До речі, вона стала бестселером.

6. На тілі багато татуювань. У Кідіса з десяток татуювань: тигри, птахи, сазан, кельтські Клинки. Сенс більшості татуювань криється в його північноамериканському походженні і духовній близькості з індіанцями (по материнській лінії).

7. Пісня «She's Only 18» розповідає реальну історію стосунків Ентоні Кідіса. В принципі, для світових рок-знаменитостей різниця у віці з партнеркою не означає зовсім нічого, проте 23 роки, на які Кідіс був старше Хізер Крісті, викликали оплески. У підсумку після завершення цього роману у 2008 році у Ентоні залишилися приємні спогади, у групи – пісня на альбомі «Stadium Arcadium», а у Хізер – симпатичний синок на ім'я Еверлі.

 

Квитки на найкращі події на нашому сайті:https://kasa.in.ua/