УКР

ЕПОХА EAGLES ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШИЛАСЬ

Сумні новини. Вокаліст, гітарист і ударник Eagles Дон Хенлі оголосив про розпад групи EAGLES.

«Думаю, ви більше не побачите нас виступаючими разом. Вважаю, це кінець. Це було гідне прощання», - сказав він, пояснивши, що останнім в історії групи став виступ разом з музикантом Джексоном Брауном на церемонії вручення «Греммі »15 лютого.

Цьому передувала трагічна подія – у січні цього року у віці 67 років помер від тяжкого захворювання Гленн Фрей, один із засновників Eagles, вокаліст, гітарист і клавішник.

Саме завдяки Хенлі та Фраю в 1971 році в Лос-Анджелесі почалась історія легендарної групи . Вони стали феноменом: серед учасників групи, які краще за всіх оспівали Каліфорнію, ніхто не був каліфорнійцем. Фрай і Хенлі прибули з Мічигану та Техасу, Лідон родом з Міннесоти, а Мейснер –  з Небраски.

На їх шляху було все: мізерні заробітки, любительські гурти, пошук свого місця та звучання, невдачі та провали, перший хіт, дебютний альбом, а далі – слава, грандіозні концерти, гроші, алкоголь, наркотики, зміни у складі, перерви.

Фрей і Хенлі були єдиними учасниками Eagles, що залишалися в складі групи протягом всієї її кар'єри з 1971 року. Не обійшлось у їх творчості і без перерв. У 1980 році група розпалася, проте в 1994 році музиканти возз'єдналися і випустили альбом під назвою «Hell Freezes Over».

За ці роки Eagles записали сім студійних альбомів, продали більше 150 мільйонів записів і увійшли в Зал слави рок-н-ролу. В цілому в Америці було реалізовано 65 000 000 копій їх альбомів, що зробило їх третім за популярністю в США колективом всіх часів після The Beatles і Led Zeppelin.