УКР

Запам'ятовуй! Рецепт ідеального осіннього вечора!

Запам'ятовуй! Рецепт ідеального осіннього вечора!

Дощі, холод та депресія... Ці слова точно не знадобляться тобі, щоб описати свою осінь, якщо ти скористаєшся нашим простим рецептом!

- Чай: одна-дві чашки.

- Плед: одна штука, максимально тепленький.

- Фільми: 7 штук на кожен вечір тижня.

Отож, друже, заварюй найгарячіший чай, замотуйся у плед і насолоджуйся нашою мегапідбіркою фільмів про легенд музичного світу.

1. "The Doors"

Якщо пригадати епоху рок-н-ролу 1960-х, то її обличчям багато хто назвав би Джима Моррісона та його гурт "The Doors". Саме про них ця картина. Фільм повністю занурить тебе в атмосферу 60-х та безпосередньо життя Моррісона: разом з ним ти прибудеш до Каліфорнії, познайомишся з продюсером та організуєш гурт. В певний момент тобі здасться, що перед тобою на екрані не Вел Кілмер, виконавець головної ролі, а сам Моррісон. Ходять чутки, що навіть  самі учасники гурту не могли відрізнити голос актора, настільки він вжився в роль. Це ще одна трагічна історія про те, як людина скочила в прірву  необмеженої свободи.

2. "Останні дні"

 Синопсис цієї картини короткий: "Курт Кобейн помирає". Дійсно, не дивлячись на те, що самогубство відбувається наприкінці фільму, головний герой вже з самого початку стрічки знаходиться в перехідному стані між життям і смертю. В сюжеті майже нічого не відбувається, Кобейн майже весь час самотній, тому мало розмовляє. А коли говорить, то виходить якесь незрозуміле бурмотіння: герой в постійному героїновому трансі, від якого вже не отямиться. Картина змальовує подорож музиканта у долину смерті.

3. "The Beatles": вечір після важкого дня.

Ти точно здивуєшся: ці скромні хлопці виявляться порушниками громадського спокою. Вони ж не кривляються, не виробляють карколомних трюків, не трощать гітар - а з гідністю співають красиві пісні про кохання!.. В цій стрічці ми бачимо не легендарних "Бітлів" , а всього лиш юних хлопчаків, яким хочеться просто повеселитись, танцювати та жити.

4. "Кадилак Рекордс"

"Кадилак Рекордс"— це саме той фільм, який більше відчуваєш, аніж розумієш. Стрічка змальовує історії таких музичних легенд, як Чак Беррі, Виллі Діксон, The Rolling Stones та інших. Ти дізнаєшся, що таке Чикаго 50-х і справжній чиказький  блюз і, ми впевнені, просто закохаєшся в цю музику.

5. "Елвіс. Ранні роки"

Яскрава історія "Короля"— від скромного початку до неймовірного успіху. Прихильникам сподобається точність, з якою режисер змальовує на плівці біографію співака. Всі інші однозначно будуть у захваті від перевтілень головного героя. Коли цей фільм закінчується, хочеться ввімкнути його знову.

6. "Стіна"

Сюжет фільму заснований на подвійному альбомі гурту Pink Floyd — "The Wall". "Стіна " — це той фільм, де  не важливі діалоги, весь зміст в піснях. Море життєвих негараздів суспільства тих років знаходиться в голові рок-музиканта, і можна навіть без слів зрозуміти весь хаос того, що відбувається довкола.

7. "Yesterday"
Чудова британська комедія для перегляду з друзями та сім'єю. "Вчора" - це фантастична історія звичайного хлопця, який потрапив в доленосну аварію. Будучи на лікарняному ліжку, головному герою спадає на думку вийти на сцену та заспівати на широкий загал...та співатиме він не свої пісні, а композиції The Beatles. Дивіться, що з цього вийде!