Katikoo & Pavel Ignatyev, Одеса — квитки на концерт 3 серпня 2019 року
УКР

Katikoo & Pavel Ignatyev

03 серпня 2019 | 20:30

Про подію

Katikoo & Pavel Ignatyev на Avatar Yoga Festival 3 серпня

Дует Павла Ігнатьєва (рояль) і Катіко Пурцеладзе (вокал). Союз свободи, краси, легкої свіжості і довгоочікуваного щастя, так необхідного всім, хто не може не відчувати прояв справжнього в житті, в звуках ...

Ви зможете почути відомі хіти в несподіваних обробках і теплі авторські композиції Павла і Катіко, які зобов'язані розтопити Ваші серця! Музиканти створять на сцені неповторну атмосферу, занурившись в яку Ви на пару годин забудете про зовнішній світ, поринувши в музику любові і природних стихій.

Коротко про музикантів:

Павло Ігнатьєв грає авторську щиру музику на стику класичної та джазової традицій. Він відомий в Києві завдяки регулярним виступам в столичних арт-клубах, великим сольним концертам, виступів на Міжнародних Джазових Фестивалях, грі в проекті «Вірші, листи, джаз», а також спільними роботами з групою «Boombox», з Сергієм Бабкіним, Євгеном Галичем , Іриною Білик, Алексом Луною, співачкою Альошею.

Катіко Пурцеладзе співає м'яким проникливим голосом. Солістка київського гурту «JT Fresh». Актриса кіно, серіалів, театральних мюзиклів. Учасниця міжнародних джазових фестивалів України і Росії і Польші.Так ж її голос звучить у джазових мультфільмах-мюзиклах виробництва компанії Уолта Діснея - «Принцеса і жаба», «Гркулес», «101 далматинець», «Попелюшка», «Веселі ніжки 2», «Маппед-шоу», «Холодне серце» в українському дубляжі.

Квитки на концерт Katikoo & Pavel Ignatyev та на Avatar Yoga Festival ти можеш придбати вже сьогодні, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо