Light Dreams, Грибівка - квитки на концерт 03 серпня 2019 року
УКР

Light Dreams

03 серпня 2019 | 21:30

Про подію

Light Dreams на фестивалі Avatar Yoga Festival

  • Light Dreams - один з кращих гуртів української електронної chillout-сцени на фестивалі йоги і музики Avatar.
  • Повний чілаут під якісний саунд.
  • Казкова локація на березі моря.

Колектив Light Dreams складається із двох талановитих музикантів - Олександра Ская і Ольги Кубик. 3 серпня на березі Чорного моря вони виступатимуть у Грибівці (Одеська область), не пропусти!

Датою створення колективу можна вважати 2013 рік. У той час до складу Light Dreams входило три людини і основний ухил в музиці був в сторону таких стилів, як Ethno Jazz і Chillout electronica.

"Faces of Nature" став першим EP колективу, a композиції "Rain" і "Wind", з цього альбому, довгий час входили в ТОП 40 деяких європейських і американських радіостанцій в номінаціях Ambient / Chillout.        

З моменту створення гурту, музиканти щільно гастролюють по Україні та за кордоном (Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Білорусі та Молдові), беручи участь у великих українських і зарубіжних фестивалях, час від часу, створюючи колаборації з іншими музикантами і групами.

У 2016 році Light Dreams стає дуетом, змінюючи своє звучання в бік легкого танцювального chillout / downtempo стилю, успішно проявляючи себе на таких великих фестивалях, як Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, Gogol Fest і Vibronica Music Festival.

Рекомендуємо