УКР

Adam Gontier- скасовано!

18 квітня 2018 | 20:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

Adam Gontier 18 квітня  у Харкові з сольним проектом!

 

Музикант, більш відомий, як колишній фронтмен групи Three Days Grace  вперше зіграє у Харкові сольну програму. Концерт відбудеться 18 квітня у Арт-клубі Корова. 

 

Three Days Grace існує з 1992 року, з 1997 - під нинішньою назвою. Однойменний дебютний альбом вийшов у 2003 році, проте найбільшу популярність команді принесла друга платівка «One-X» з хітами «Animal I Have Become», «Pain», «Never Too Late».

З тих пір група випускає платівки, які користуються незмінним успіхом у любителів альтернативної рок-музики. Однак, в 2013 році автор основної частини пісень і засновник групи Адам Гонтье залишає її, посилаючись на проблеми зі здоров'ям. Інша версія відходу - творчі розбіжності. Проте, Адам не змусив довго чекати на повернення і вже в 2015 році світ побачив перший альбом нової групи Saint Asonia.

 

18 квітня Адам Гонтье виконає найкращі хіти з репертуару Three Days Grace, Saint Asonia, а також  сольні композиції. Чекаємо на вас!

Рекомендуємо