СКРИПТОНИТ, Харків - квитки на концерт 6 жовтня 2021 року
УКР

СКРИПТОНИТ

06 жовтня 2021 | 20:00
550 – 1200

Про подію

«Скриптоніт» з концертом в Харкові!

Ми раді повідомити про концерт репера Скриптоніт, який відбудеться 6-го жовтня 2021-го року  в Палаці Спорту в Харкові! Не пропусти концерт-презентацію нового альому виконавця "2004", бери своїх друзів і приходь на концерт!

Аділь Жалеков, більше відомий як «Скриптоніт», вперше заявив про себе у 2013 році після виходу відео кліпу на трек пісню «VBVVCTND», а вже через два роки випустив свій дебютний альбом «Дом с нормальними явлениями», який став одним з найуспішніших російськомовних реп-альбомів, а «Скриптоніт» був визнаний репером року. Його називають Kendrick Lamar російськомовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як «казахстанський реп».

Остання робота «Скриптоніта» – платівка, яка отримала назву «2004», містить 16 треків та 8 інтерлюдій, а в записі взяли участь найближчі друзі репера: 104, Райда, M’Dee, Andy Panda і Truwer. Як розповів сам музикант, платівка складається зі старого матеріалу, а реп-альбом він писати і не збирався. Проте, альбом таки вийшов і ти знову зможеш почути історії про «пацанів з району», наркотики, гроші, та дівчат, які на ці гроші дуже добре «клюють». Не виключено, що цей альбом для репера може стати завершальним, адже музикант нещодавно заснував свій лейбл та взявся розвивати свій більш танцювальний проект. Адже, як заявив сам репер, йому більше немає що сказати в репі.

3 причини піти на концерт «Скриптоніта» в Харкові:

  • Потрапити на концерт одного з найталановитіших та найхаризматичніших представників російської хіп-хоп-сцени.
  • Його цінують за самобутній стиль, якісні ритми і фірмові біти.
  • Близька і зрозуміла кожному тематика і нереальна атмосфера, яка оточує тебе.

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Скриптоніта» 6-го жовтня 2021-го року в Харкові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо