УКР

Жизель з Катериною Кухар

01 жовтня 2021 | 19:00

Про подію

"Жизель" з Катериною Кухар у Києві! 

1 жовтня на сцені Київського "Жовтневого палацу" - справжній французький балет «Жизель» у виконанні прима-балерини Національної опери України Катерини Кухар і соліста паризької Opéra Garnier Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup). Кер Жеремі-Лу (Quer Jérémy-Loup) - соліст Opéra Garnier, лауреат міжнародних конкурсів. Молодий артист - яскрава зірка паризької школи балету, високий, тонкий, з ідеальними лініями і технікою танцю.

У Києві Кер Жеремі-Лу виконає партію Альберта в парі з Катериною Кухар.

Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні завдяки її імені у балетного мистецтва стало більше шанувальників. Катерина Кухар - символ сучасного українського балету. Вона промальовує своїм тілом кожну деталь в танці акуратно і красиво, від повороту голови до кінчиків пальців, а її драматичний талант допоможе глядачеві буквально прожити разом з балериною історію Жизель.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Жизель» з Катериною Кухар 1-го жовтня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо