УКР

HURTS ЗАСИПАЛИ КИЇВ ТРОЯНДАМИ

3 березня британці Hurts відіграли концерт на у рамках туру Surrender у столичній Stereo Plaza. Кращого подарунка до 8 березня годі й шукати.

Перші пташки почали злітатись до Stereo Plaza ще о 12 годині. Ближче до вечора черга розтяглась так, що страшно було навіть озиратись, але якби це була просто черга – у людей від холоду німіли ноги та руки. Зігрівали лише історії, які завжди можна почути перед концертом: про те, як зустрічали Нurts в аеропорту, а потім чекали по кілька годин під готелем, про те, як збирали гроші на квитки і таке інше. Те, що розпалена британцями істерія серед фанаток розгоряється з кожною хвилиною і тільки чекає слушної хвилини, щоб вирватись зовні, цього дня свідчило все.

Не було сумнівів, що  зал буде забитий, а ближче до події організатори оголосили sold out.  На Hurts прийшли 6000 людей.

Гріли публіку стильні Brunettes Shoot Blondes, які не так давно засвітились на Національному відборі Євробачення-2016, викликав інтерес у українського глядача. Натовп, стомлений очікуванням, став потроху оживати та гаряче вітати молоду команду.  Динамічний інді-поп органічно вписався в цей вечір.  Brunettes Shoot Blondes за півгодини зіграли кілька вже відомих синглів – «Knock Knock», «Every Monday» та інші.

Але яким би прекрасним не був розігрів, а тисячі душ бажали того, заради чого зібрались в Stereo Plaza не тільки кияни, а й люди з інших міст, – виходу на сцену Hurts. Зал горить від очікування, півгодини технічних налаштувань за завісою.  Гасне світло, інтро і тут вибух тієї енергії, що накопичувалась годинами. Від зчиненого галасу позакладало вуха.

Під  перші акорди «Surrender» і серця ладні вискочити з грудей від щастя.  Зал підспівує, а у фан-зоні сотні гаджетів засвітились рожевим – кольором обкладинки альбому. На сцені найбажаніші британці Hurts як завжди з бездоганними зачісками, в темних сорочках з претензією на ретро, озброєні проникливими погляди та розкутою поведінкою.

Звучить «Some Kind Of  Heaven» –  бездоганний, проникливий вокал, чуттєва подача та харизма, яка всіх заполонила вмить. Протягом усього концерту вірилося в усі перевтілення Тео, будь то щемливий смуток або ж виплеск печалі, дикий крик або ж щире страждання... В томні та  іноді хижі погляди, різкі рухи вірилося ще охочіше. Те, що Hurts працюють насамперед на жіночу публіку, стає цілком очевидно. Здавалось, що жодна дівчина в залі, не змогла встояти перед цими британцями. А коли в натовп полетіли вже легендарні білі троянди...що тут сказати, Тео знає, як завойовувати серця.

Під «Miracle» і «Why» зал втрачає голову. З однієї сторони, відбувається щось неймовірне, а з іншої – фанатки просто скаженіють, десь навіть втрачають контроль у своїх бажаннях бути ближче до сцени, але не будемо забувати, що це типове явище на концертах топових виконавців.

Лірична «Evelyn», наче оголений нерв, а далі «Illuminated», на якій Тео попросив включити ліхтарики – традиційний флешмоб у цьому турі. Настав час для  найсмачнішого зі свіжої платівки – «Rolling Stone» та « Lights». «Sandman» взагалі стала сюрпризом. Судячи з коментарів, багато людей взагалі не знали цієї пісні, та британцям вдалось розкачати зал.

Довгоочікувана «Wonderful life», публіка співає та ніжиться під хвилями довершених звуків. Та і взагалі зал здивував таким знанням текстів, адже підспівували весь концерт, не зважаючи на те, чи це пісні з нового альбому, чи нетлінки типу «Blood, tears and gold». Стає зрозуміло, що Hurts у нас чекають завжди.

Видовищний флешмоб київські фани підготували на «Wings». Під час приспіву піднялись тисячі рук у білик рукавичках, імітуючи крила. Це була остання пісня у сетлисті.

Зал вибухнув криками, тупотом ніг і нетерплячими оплесками. Ніхто навіть не збирався розходитися, натовп вимагав продовження. Через пару хвилин, під захоплені вигуки аудиторії і вступні акорди «Nothing Will Be Bigger Than Us», музиканти повернулися на сцену та відіграли біс, подарувавши прощальні повітряні поцілунки публіці. Тео обмовився, що це був найкращий концерт у їхньому турі. Сподіваємось, що ці слова прозвучали тільки на київській сцені.

«My whole life waiting for the right time…», а це значить, що шоу добігає кінця.  Заключна композиція «Stay», звучить відчайдушним криком шанувальників, які усвідомлюють, що скоро прощання. «Wow! Kiev, you are wonderful!» – з такими словами музиканти йдуть зі сцени.

В цей вечір не Hurts підкорювали Україну, а Україна підкорювала Hurts. Здається, вийшло. Протягом всього концерту Тео повторював «I love you», підносячи руки до серця.