УКР

Про подію

НАОНІ Оркестра у Львові

Понад 40 народних музичних інструментів, які на сцені грають рок хіти та саундтреки наживо - це справжній вибух емоцій, погодьтесь! 

Хіти The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, Океану Ельзи, Скрябуна, а також саундтреки з улюблених кінофільмів Таксі, Місія нездійснена, Титанік, Хрещений батько у майстерному виконанні оркестру - це те, що в живому виконанні хоча б раз у житті має послухати кожен! 

Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) створено у 1969 році. Указом Президента України від 17.04.1997 р. оркестру надано статус "Національний". Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках. На сьогодні Національний оркестр народних інструментів України — провідний мистецький колектив України. Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт НАОНІ 14 листопада 2022 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Рекомендуємо