УКР

ТІНЬ СОНЦЯ

06 жовтня 2022 | 19:00

Про подію

Тінь Сонця в Івано-Франківську!

Відомий український гурт «Тінь Сонця» 6-го жовтня 2022-го року виступить у «Panorama Pub». Артилерія українського патріотичного металу ще раз потішить тебе драйвовим та магічним концертом, влаштує екскурсію сторінками славетної української історії та подарує естетичне задоволення.

«Тінь Сонця» гурт, який обходить модні тенденції та тримається своєї чіткої патріотичної позиції та свого унікального жанру. У творчості гурту можна виділити два основні напрямки: слов’янська язичницька міфологія та козацька епоха. Музиканти грають фольк метал з елементами progressive, а в композиціях висвітлюють тематику становлення України, української історії, від дохристиянських часів з містичною язичницькою міфологією до часів Січових стрільців та війни на Донбасі. Особливу роль у їх творчості займають теми українських козаків, про що вказують навіть назви треків, як от «Козача могила», «Козаки», «Війна народна», «Вільним небокраєм», «Ринок у Кафі», «Палає степ», «В ликім полі» та інші. Жанр, в якому працюють музиканти в українських реаліях охрестили як «козацький рок».

«Тінь Сонця» неодноразово виступали на провідних українських фестивалях таких як «ZaxidFest», «Файне місто», «Республіка», «Бандерштат» та регулярно беруть участь в українських історичних та патріотичних подіях, зокрема, давали концерти для українських воїнів у прифронтовій території на Донбасі, а їх пісня «Козаки» стала наче бойовим похідним маршом для українських воїнів. Та це й не дивно, адже пісні «Тінь Сонця» надзвичайно духовні, возвеличують дух та надихають на подвиги, а голос вокаліста Сергія Василюка додає цим пісням особливої енергетики.

3 причини піти на концерт «Тінь Сонця» в Івано-Франківську:

  • Батальйон українського патріотичного металу перенесе тебе в мандри сторінками величної історії українського народу, крізь злети та падіння, перемоги та поразки, велич та духовність національних символів та обрядів. Не дарма ж кажуть, «козацькому роду нема переводу». І ці хлопці тобі це ще раз продемонструють!
  • На тебе вже чекають «Пісня Чугайстра», «Вільним небокраєм», «Хрестини вовкулаки», «Дикі гуси», «Промінь волі» та багато драйвових композицій, а нещодавно музиканти випустили ще й нову платівку «На небесних конях», презентація якої відбулась 22 січня 2020 року, в День Соборності України;
  • Музика цих хлопців дуже різноманітна – від драйвових «важких» композицій до лайтових інструментальних романтичних балад. А «важке» гітарне звучання у їх творчості доповнюють українські автентичні інструменти,як от бандура, а ще «Тінь Сонця» часто виступають у національному українському одязі – вишиванках.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Тінь Сонця» 6-го жовтня 2022-го року в Івано-Франківську - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти", та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо