Vivienne Mort, Івано-Франківськ - квитки на концерт 28 жовтня 2021 року
УКР
410 – 610

Про подію

Vivienne Mort із концертом в Івано-Франківську!

Один з навідоміших та найхаризматичніших українських гуртів Vivienne Mort вирушає в тур містами України. В рамках туру 28-го жовтня 2021 року Vivienne Mort дадуть концерт в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Зовсім нещодавно українським медіа-простором поширилася звістка, що цей тур для колективу буде заключним перед творчою перервою, яка може затягнутися на невизначений термін. Тому не зволікай і використай свій шанс потрапити на концерт Vivienne Mort та отримати море вражень від живого виконання улюблених композицій.

Vivienne Mort – це музика, яка заворожує своїм глибоким змістом та містичним звучанням, тонкою лірикою та надзвичайно чутливим виконанням. Кожен виступ гурту - це унікальна імпровізована театральна постановка.

Ми, так само як і ти, шоковані тим фактом, що тур з такою символічною назвою «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу) для колективу може стати останнім.

5 причин піти на концерт Vivienne Mort в Івано-Франківську:

  • Виступи Vivienne Mort у повному складі – надзвичайна рідкість (останній тур повним складом відбувся у 2018 році), тож ти зможеш потрапити на особливий концерт та відчути естетичне задоволення;
  • Vivienne Mort виконає свої найвідоміші композиції, такі як «Пташечка», «Іній», «Сліди маленьких рук» та ін., тож готуйся слухати і підспівувати!
  • Травень – романтична пора, коли все розквітає та оживає, хочеться кохати, мріяти та літати. Це найкращий час, щоб відвідати концерт по-справжньому живої музики Vivienne Mort;
  • Ти почуєш та побачиш якісне шоу, адже музиканти по-особливому ретельно ставляться до звукового і світлового оформлення та співпрацюють з найкращими професіоналами, які підкреслюють драматургію та посилюють відчуття музики;
  • Це остання нагода послухати пісні улюбленого гурту наживо та заспівати разом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Vivienne Mort» 28-го жовтня 2021 року в Івано-Франківську - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо

02 грудня 2021 20:00
16 вересня 2021 21:00
24 вересня 2021 20:00