Carpathian Yoga Fest 2020, Ізки - квитки на фестиваль 7 вересня 2020 року
УКР

Carpathian Yoga Fest 2020

07 вересня 2020 | 09:00

Про подію

Фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest в Карпатах вже став щорічним, масштабним і очікуваним заходом.
Мета фестивалю – «йога для всіх». Ви відкриєте для себе різноманітні напрямки йоги, ознайомитеся із суміжними практиками, такими як тайський масаж, міофасціальний реліз, йогатерапія, тощо, а також отримаєте нові знання з аюрведи, ароматерапії, психології та інших сфер.

У цьому році ми готуємо для вас насичену програму з лекціями, семінарами та практичними заняттями на трьох сценах від провідних українських та зарубіжних майстрів, переплетену з розвагами, екскурсіями і активним відпочинком в приголомшливо красивому, чистому місці з величезним енергетичним потенціалом - еко-курорті "Ізки", Закарпаття, Україна.
Обведіть 7-12 вересня 2020 року у своєму календарі ❗️

VII Carpathian Yoga Fest пройде під гаслом: «CYF2020 – палітра сучасних і традиційних напрямків йоги від професіоналів!». У 2020 року в рамках Фестивалю ви зможете вибрати заняття на потоках Professional Yoga або Yoga Base.

Заняття на потоці Professional Yoga розраховані на людей, які хочуть отримати поглиблені знання в йозі, значно прискорити результати власної практики, істотно вдосконалитися, перейти певну межу від бачення йоги як виду фізичної активності до усвідомлення її повних можливостей, а також отримати Сертифікат про проходження навчання протягом CYF2020. Також квиток Professional Yoga дає доступ до лекторію, де будуть представлені дуже цікаві і захоплюючі теми від відомих спікерів. Тематика лекцій і майстер-класів найрізноманітніша: йога-терапія, принципи здорового харчування, аюрведа, вегетаріанство, очисні, дихальні, медитативні практики і т.д.

Заняття на потоці Yoga Base для тих, хто хоче ближче познайомитися з йогою, напрямками в загальному або певним авторським стилем, практикою конкретного Майстра, систематизувати окремі уривки своїх знань і уявлень, поліпшити фізичне і психічне здоров’я, підтримувати форму протягом Фестивалю.

Важливо!!! Квиток Professional Yoga не дає доступу до потоку Yoga Base і навпаки. Викладацький склад на потоках Professional Yoga і Yoga Base буде абсолютно різним. Майстри Professional Yoga – це люди, які досягли високого рівня майстерності, зробили величезний внесок в розвиток йоги не тільки в своїй країні, а й далеко за її межами, глибоко вивчили або створили певний напрям, методику. Майстри Yoga Base – харизматичні і захоплені йогою викладачі, готові допомогти іншим практикувати йогу з задоволенням, відкрити нові горизонти своїм учням. Розклад занять дивіться в розділі сайту Програма. Розважальна вечірня програма фестивалю – для всіх учасників CYF2020.

У 2020 році на Фестивалі буде організовано кемпінг з можливістю приймати душ і розкладати багаття. Кемпінг Фестивалю – відмінний вибір для тих, хто вважає за краще жити в близькості від природи: на свіжому повітрі в екологічно чистому місці. Ціни на розміщення вказані без врахування харчування. Вартість на одну людину при розміщенні в наметі - 540грн на 6 днів фестивалю.

ВАЖЛИВО: Квиток "Кемпінг" не дає право перебувати на фестивалі!!!! Для цього обов'язково необхідно придбати квиток категорії "Professional " або "Base"

Умови розміщення:

  • Загальні душ / туалет, користування входить у вартість проживання в кемпінгу.
  • Місце кемпінгу буде освітлюватися в нічний час.
  • Безкоштовний Wi-Fi на території ресторану, біля пункту охорони.
  • Охорона території.
  • Можливість зарядки телефонів і інших пристроїв від мережі.
  • Організовано місця для розведення багать (вартість дров оплачується окремо).
  • Парковка для автомобілів і мотоциклів.

Наповнитися енергією рідної природи, відпочити в екологічно чистій і віддаленій від цивілізації зоні, отримавши при цьому істотний апгрейд в йозі від кращих в своєму напрямку – це можливості, які пропонує п’ятий, ювілейний Carpathian Yoga Fest.

Більш детальна програма фестивалю на сайті https://yogafest.com.ua/uk/programa/

Рекомендуємо