УКР
250

Про подію

«Тінь Сонця» в Житомирі!

Відомий український гурт «Тінь Сонця» 17-го грудня 2021-го року дасть концерт в Місцевому навколокультурному просторі. Легенди української фольк-метал сцени ще раз потішать тебе драйвовим саундом, магічним виконанням своїх балад та перенесе тебе крізь століття славетної історії українського народу від часів дохристиянської епохи та віросповідань наших пращурів, до козацької епохи, Січових Стрільців та війни на Донбасі.

Ці музиканти не йдуть за модними тенденціями, а сміливо та впевнено тримаються своєї течії – дотримуються патріотичної позиції та грають фольк метал, який в наших реаліях називають «козацьким роком». В своїх композиціях музиканти торкаються тем визволення України від загарбників, волі, незалежності та самобутності держави та народу, прадавні традиції древніх слов’ян, краси природи, розповіді про славетні сторінки історії українських князів, козаків, воїнів, борців за волю України та життя українського народу в різні епохи. Та особливе значення в піснях «тінь Сонця» займає історія козацтва, про що свідчать назви багатьох пісень: «Козача могила», «Розорана цілина», «Палає степ», «Вільним небокраєм», «Гукає дикий вітер», «Ринок у Кафі», «Дикі гуси», «Мчать козаки». Напрямок, в якому грають музиканти, прийнято називати «козацький рок», що є своєрідним українським жанром важкої музики.

«Тінь Сонця» багато разів брали участь в наймасштабніших українських фестивалях, зокрема «Підкамінь», «Файне місто», «Республіка», «Бандерштат», «Файне місто», виступали в Білорусі та Польщі. Давали музиканти і концерти для українських воїнів у прифронтовій зоні на Донбасі, для яких пісні гурту мають особливе значення, а композиція «Козаки» стала символічної для воїнів АТО. Ще від самого початку заснування очолює гурт духовний натхненник та вокаліст Сергій Василюк. В гурті часто мінялися музиканти, проте, ідея та цінності гурту залишилися первинними!

5 причин піти на концерт «Тінь Сонця» в Житомирі:

  • «Тінь Сонця» відправляється в тур українськими містами, щоб  зустріти прихід весни та занурити тебе в атмосферу містичності та весняних пригод з міфічними істотами та богами, яких шанували та прославляли наші нащадки, адже саме весною прокидається чугайстер, вовкулаки, лісами блукають мавки та болотники, які вже готові зустрітися з тобою, щоб відправитися в мандри крізь віки!
  • На тебе вже чекають «Пісня Чугайстра», «Хрестини вовкулаки», «Дорога в ліс», «Перша квітка», «Схована у мріях», «Кривий танець», «До приходу ночі» «Сонцечоловік» «Сонця літ», а нещодавно музиканти випустили нову платівку «На небесних конях», яка побачила світ 22 січня 2020 року в День Соборності України.
  • У своїй музиці «важке» звучання музиканти змішують зі звучанням бандури, а в деяких композиціях додають ще й скрипку та жіночий вокал. Виходить просто феєрично. А ще особливістю гурту є те, що досить часто хлопці виходять на сцену в українських вишиванках.
  • Ці відважні хлопці вже готові запалити твоє серце, зробити твій вечір духовним, магічним та особливим, з національним колоритом та обрядами. «Тінь Сонця» влаштують тобі мега круту екскурсію шляхами української історії та славетних подій, які є в пам’яті народу!
  • Не пропусти такий крутий концерт у своєму місті, приходь та получи естетичне задоволення!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Тінь Сонця» 17-го грудня 2021-го року в Житомирі - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти", та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо