УКР

Христина Соловій: за тиждень до початку туру

 

“Любий друг, побачимося за трохи, лишилося дочекатися 22 жовтня”, – якби це писала Христина, напевно, так би вона почала свою розповідь. Насправді ж 22 жовтня розпочнеться всеукраїнський тур на підтримку майбутнього авторського альбому співачки. Реліз альбому “Любий друг” чекаємо 26 жовтня. І вже дуже хочеться почути нові пісні нашої пташки.

Нещодавно Христина презентувала сингл “Шкідлива звичка”, який також ввійде до майбутнього альбому: “Десь влітку 2015 року у нашій батьківській львівській квартирі було дуже сонячно. Мій брат Євген награвав на гітарі якісь красиві акорди і я відразу наспівала мелодію. В той же день написала текст. Коли ми створювали аранжування, мені хотілось, щоб під неї було приємно ностальгувати за минулим літом і тим, що трапилось цього літа”.

Але повернемося до всеукраїнського туру. Не зволікайте з квитками, якщо ще дотепер не придбали. Осінь має бути красивою музично. До того ж, це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки.

“Любий друг – ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він – моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку”, – розповідає Христина про платівку.

Шукайте своє місто у турі, квитки можна придбати на kasa.in.ua:


Ми з нетерпінням чекаємо на вихід альбому, адже це інтрига не тільки цієї осені, але, напевно, і року, навіть декількох. Авторський альбом було анонсовано ще восени 2016 року. Також не є таємницею, що Христина наважилася на зміну складу музикантів, ще у березні було оголошено пошук нових учасників.

І в ці лічені дні, котрі залишилися до релізу, ми можемо лише слухати презентовані сингли, “Шкідлива звичка” та “Fortepiano”. До речі, останній зараз є візитівкою співачки та розкриває звучання майбутнього альбому. А ще зібрав майже 6 мільйонів  переглядів на YouTube.


Ще раз нагадуємо, що квитки можна придбати на kasa.in.ua. До зустрічі на концертах у вашому місті!