УКР

Ексклюзив: Христина Соловій. Чого чекати від нових концертів співачки у грудні 2019?

У грудні у вас будуть концерти у Києві та Львові. Раніше ваші концерти проходили у Жовтневому палаці та в Оперному театрі, зараз – у клубах. Розкажіть, будь ласка, чому змінився формат ваших виступів.

Христина Соловій: Для мене почесно було виступати на таких майданчиках, особливо у Оперному театрі. До такого формату з сидячими місцями у залах звикла моя аудиторія, але не слід забувати, що моя аудиторія дуже різна, і є така публіка, яка має бажання прийти послухати мене саме у клубі. Новий формат – це виклик для мене зробити концерт у клубній атмосфері. Така атмосфера більш відкрита, розслаблена та сприяє обміну енергії артиста та слухача. 

Я знаю, що моя музика лірична і вона призначена для спокійного прослуховування, без танців у запальних ритмах, тому зробити клубний концерт – великий виклик для мене.

Що буде цікавого на ввашому концерті? Можливо, нові прем’єри?

Христина Соловій: Сам формат виступу і музика буде іншою, ніж в турі «Любий друг». На концерті я виконаю улюблені всіма хіти – «Тримай», «Хто, як не ти?», «Любий друг», «Фортепіано». Але також обіцяю виконати перший сингл із майбутнього альбому, який вийде навесні наступного року. Це пісня «Краще мовчи».

Чи буде на цю пісню кліп?

Христина Соловій: Можливо. Ми ведемо переговори з режисером Максом Ксьондою, з яким я мала нагоду попрацювати.

Що можете сказити про новий альбом?

Христина Соловій: Поки я не хочу описувати альбом, щоби потім не втискатися у свої же рамки. Я поставила собі завдання – зробити в новій платівці музику більш динамічною. Але я буду намагатися дотримуватися свого стилю і музичних принципів, які для мене важливі. Теми моїх пісень не зміняться. Будуть пісні, які я не наважилась випустити в альбомі «Любий друг». Вони трохи наївні, але дуже щирі. У текстах – багато про мовчання у стосунках двох людей. Саме мовчання, а не замовчуання. Мене завжди вабило описати почуття, коли знаходиш людину, з якою тобі приємно мовчати. У цей час між вами можуть пролітати цілі всесвіти і тільки мовчки можна їх відчути. Саме про це мій перший сингл з альбому – «Краще мовчи».

Чи будуть в новому альбомі народні пісні?

Христина Соловій: Альбом в процесі написання, на сьогодні є вже 5 треків на різних стадіях завершеності. Щодо народних пісень – зараз це складно сказати, але мені цього дуже хотілося. На студії я дуже часто імпровізую і є версії народних пісень, але поки що складно сказати, що ввійде в альбом.

Із ким ти працюєш над новим альбомом?

Христина Соловій: Я зараз працюю над новими піснями з дуже талановитим саундпродюсером Павлом Литвиненком. Не всі знають, але Паша - саундпродюсер і співавтор моїх улюблених пісень гурту Бумбокс. Саме з ним я завершувала роботу над альбомом «Любий друг». Але в роботі над новим альбомом у нас є більше часу і простору, аби зробити щось нове для моїх пісень. В альбомі будуть і пісні, написані не цієї осені, але в основному, зараз – я пишу прямо в студії за роялем і  ми одразу шукаємо для них різні аранжувальні рішення, експериментуємо з саундом. Це для мене дуже цікаво, бо раніше, щоб написати пісню, мені треба було самій записати її на диктофон під фортепіано і аж тоді я була готова показати пісню музикантам. 

Вже рік виповнилося твоєму альбому «Любий друг»

Христина Соловій: 26 жовтня вийшов мій авторський альбом «Любий друг». Він вийшов дуже вистражданим. Я дуже довго йшла до того, щоби зробити те, що мені хотілося. І зробити таку музику, яка не буде звучати на радіо, бо вона має дуже меланхолійний настрій.

Також мені довелося взяти на себе відповідальність за свій проект. Я займаюсь не тільки написанням музики, а й керую своїм проекту та всієї командою. Я знаю, що ніхто, краще за мене це не зробить. Навіть продюсери, хоч якими би професійними вони не були. Це не прибирає того факту, що моїм продюсером і надалі залишається Святослав Вакарчук. Для мене важливо, що він дає мені можливість пройти цей шлях самостійно.

Чекаю вас на своїх концертах. Я вірю в те, що вони будуть особливими!

 

Ексклюзивно для kasa.in.ua

 

Схожі статті