УКР

НОВІ КЛІПИ ТИЖНЯ

На цьому тижні світ побачив нові відеороботи Hurts, Blondie, Paramore та інших виконавців. Ви знаєте що робити: слухайте, дивіться і додавайте у плейлисти найцікавіше!

Hurts – Beautiful Ones

Світова прем'єра нового відеокліпу Hurts – «Beautiful Ones». Трек є лід-синглом на підтримку четвертого студійного альбому групи, вихід якого очікується в цьому році. Провокаційне відео «Beautiful Ones» порушує проблему гомофобії і насильства по відношенню до сексуальних меншин. Це вже другий ролик британців, зйомки якого проходили в Києві.

Paramore – Hard Times

Абсолютно новий сингл Paramore «Hard Times» візуалізував Ендрю Йоффе. Кліп занурює в епоху 80-тих. Paramore хотіли зняти щось у стилі INXS, A-Ha «Take on me», «Sledgehammer» Пітера Габріеля. І у них вийшло! «Hard Times» – чудово б міг вписатись в ефіри раннього MTV. Незважаючи на те, що Paramore перевтілились у поп-групу, емо-минуле дає ще про себе знати.

Nicki Minaj, Drake, Lil Wayne – No Frauds

Американська реп-виконавиця Нікі Мінаж представила своє нове музичне відео «No Frauds», зйомки якого проходили на Вестмінстерському мосту в Лондоні. У ролику, над яким працював режисер Бенні Бумом, реперша постає в кількох образах. Вона і східна красуня, і тусовщиця у латексному вбрані, і королева на троні.

Blondie – Long Time

Напередодні виходу нового альбому група Blondie показала відеокліп на пісню «Long Time». Дія відбувається в Нью-Йорку. Ми бачимо, як група гуляє по хаотичному, метушливому мегаполісу, а також кадри, де вокалістка групи Деббі Харрі входить в поворот на фірмовому жовтому нью-йоркському таксі з піснею, яка доноситься з динаміків її автомобіля.

Kendrick Lamar – DNA

Слідом за кліпом на трек «Humble» Кендрік Ламар представив відео «DNA». Дія розгортається в кімнаті для допитів. Ламар сидить за столом навпроти актора Дона Чідла, який грає поліцейського. У процесі допиту він виявляє, що «DNA» розшифровується як «Dead Niggers Association», а не як «ДНК». У якийсь момент герой Дона Чідла отримує дивний імпульс від самописця і починає читати реп.

Blaenavon – Lonely Side

Відео було знято, коли група була в Остіні, штат Техас. Тріо випустило трек після релізу дебютного альбому «That’s Your Lot». У кліпі Blaenavon грають десь на задньому дворі, а потім на вулицях нічного міста.

JMSN – Where Do U Go

JMSN продовжує розкривати свої художні таланти. На цей раз він виступив у ролі режисера кліпу на нову пісню «Where Do U Go». Чорно-білий ролик малює перед глядачем портрет незахищеності і ревнощів, за якими слідують розставання.