УКР

Кращі кліпи тижня: 9-15 жовтня

Протягом тижня kasa.in.ua уважно стежила за всіма прем’єрами, щоб традиційно поділитись з Вами найцікавішим.

Marilyn MansonSay10

В офіційному кліпі «SAY10» все витримано у стилі Marilyn Manson: маестро епатажу в компанії свого хорошого друга Джонні Деппа, похмурі красуні, секс, трохи чорної магії і насильства, кров, бруд, жахи, готика, дим, шкіра, метал.

Imagine Dragons Whatever It Takes

Американська інді-рок-група Imagine Dragons опублікувала кліп на пісню «Whatever It Takes», режисерами якого виступили Метт Істин і Аарон Хаймс. У ролику музиканти виконують пісню в екстремальних умовах, поки навколо падають предмети і  приміщення заливає вода. Соліст наполегливо продовжує співати, поки його смикають за майку дві русалки.

Женя і Катя – Літаки

Вінницький інді-гурт Женя і Катя презентували нове відео на пісню «Літаки». Режисером романтичного кліпу став Олег Леонтович. Окрім самих музикантів, у зйомках кліпу також узяли участь Василевська Ірина, Олег Івженко, Ліза Турчанінова та Андрій Мозговий.

Tom Rosenthal – Let It Out

Фолк-вундеркінд Том Розенталь показав відео на композицію «Let It Out». Гра форми і фактур, світла й тіні створюють ідеальну мінімалістичну картинку.

Shock Machine – Let Her Love In

Нове відео від сайд-проекту колишнього фронтмена Klaxons Джеймса Райтона. У зйомках кліпу взяла участь дружина музиканта – Кіра Найтлі.

Null + Void: Where I Wait feat. Dave Gahan

Коли електронний музикант Курт Уенала тільки працював над концепцією «Cryosleep», першого альбому Null + Void, він уже знав, що хоче записати пісню з Девідом Гааном з Depeche Mode. Вони подружилися близько десяти років тому, коли Уенала працював в якості звукорежисера як над сольним альбомом Дейва, так і над одним з релізів Depeche Mode. Плід цієї дружби дивіться самі!

Hurts – Chaperone

Hurts підтримали червоно-чорний стиль обкладинки платівки «Desire» і випустили мінімалістичний кліп. Гра тіней, силуетів і падаючих рожевих пелюсток лаконічно вписалася в легку, світлу пісню дуету.

Друга Ріка – Ти Є

В основі сюжету кліпу лежить історія загадкової дівчини, життя якої перевертається з ніг на голову з появою в ній учасників групи Друга ріка. Екранізувала історію український режисер Анна Бурячкова.