УКР

Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»

20 квітня 2019 | 10:00

Про подію

Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври»

20-21 квітня 2019 р.

Вас важко здивувати? Тоді запрошуємо 20 і 21 квітня до «Парк Київська Русь» на фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври».
Протягом двох днів відважні вершники та вершниці, дорослі та зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки та у віртуозній їзді в упряжках.
«Кентаври» - це фестиваль, що об'єднує кращих кінних каскадерів світового рівня. Учасники фестивалю покажуть свою спритність і таланти, поділяться професійним досвідом і будуть змагатися за звання кращого. Крім обов'язкової конкурсної програми пройдуть показові виступи з кращими номерами.
Віртуозні наїзники вражатимуть глядачів неймовірними трюками: їзда догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати «піраміди». І все це на повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести... За участю коней рідкісних історичних порід!
Змагання будуть чергуватися з виступами театру Древнього Києва, конкурсами та іграми для гостей Парку.
Увечері гостей чекає яскрава нічна програма.
Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.
«Парк Київська Русь» розташований недалеко від Києва - в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Київська обл.
Курсують маршрутки з Києва, від ст. метро «Видубичі», див. розклад на сайті.
Детальніше на сайті: parkkyivrus.com
Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

 

Рекомендуємо